MEDYADAN

Dilipak’tan kur açıklaması: Doları çıkaran da düşüren de Allah’tır

Abdurrahman Dilipak, ‘Bu doları çıkaran da düşüren de Allah’tır! Her şey Allah’ın iradesi içindedir’ dedi.

Türk Lirasının döviz karşısındaki değer kaybı üzerine açıklama yapan Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, “Dövizde Dolar 12, Euro 13 bariyerini aştı. Umarım bir çözüm yolu bulmuşlardır. Bu doları çıkaran da düşüren de Allah’tır!” ifadelerini kullandı.

Sosyal medya platformu twitter hesabından paylaşımda bulunan Dilipak şunları söyledi:

“Dövizde Dolar 12, Euro 13 bariyerini aştı. Umarım bir çözüm yolu bulmuşlardır. Bu doları çıkaran da düşüren de Allah’tır! Herşey Allahın iradesi içindedir, Biz Onun rızasına yönelmemiz gerek. Yoksa ABD’ye de, İsraile de, Şi’ye de, Elon Musk’a da o şeyleri yaptıran Allahtır” dedi.

Daha Fazla Göster

Bir Yorum

  1. ” Allah adina yalan konuşandan daha zalim kimse varmi dir”

    Alin size gediǧine oturmuş bîr misal. Iktidarcilar, zalimler, dinî kendi bireysel çikarlarina alet eden somürgeciler yüz yillardir toplumlari bu şekilde aldatip kandiriyorlar. Be hey wijdansiz ve imansiz adam, hiçmi Allah korkusu yok sende? Münafiklar zümresi, yalan, Dolan hilelerle bin bîr oyun çevirerek, Avrupa ve diǧer gelişmiş devletlerle fingirdaşarak, adina hareket ettiǧiniz halklari somürerek oradan çaldiniz yetmedi, kendi ihtiras ve beceriksizliǧiniz sonucu üretim ve tüketim maddelerinde doǧru yonetimi tutturamamaniz sonucu toplumun yüzde doksanini felaketin eşiǧine getirdiniz. Şimdide kalkmiş utanmazca bîr halde kendi yaptiniz bû rezîl eseri! (Haşa) Allah a iftira ediyorsunuz. Allah û teâla bize bu hususu bildiriyor, diyorki, iyi olan şeyleri kendinize, kotü olani da, Allah yapti diyorsunuz !

    Tarih boyunca dîktator ler tarafindan yapilan zülümler, dilipak gibi dalkavuklar vasitasiyla ayakta kaliyorlar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: