Yorumlar   

Vedat
0 #4 Vedat 10-02-2016 14:34
Herkes bulunduğu yerde, hangi konumda olursa olsun acilen kendi konumunu sorgulamak zorunda! Bakın bu katil ve Kürd düşmanı devlet bizi hunharca öldürüyor ondan sonra bize ölülerimize yaptığı işkenceleri izletip bütün sinirlerimizi dumura uğratıyor! Açık söylüyorum bu vahşi devlet ile ancak onun şiddetine eşit bir "meşru" şiddet ile karşilık vermek lazım.Artık söz hükmünü yitirmiştir! Viraneye çevirilen en kıymetli Şehirlerimizin intikami viraneye çevirilmiş düşman Şehirleri olmalı! Bizim daha kayıp edecek neyimiz var?
Alıntı | Yöneticiye raporla
hidir
0 #3 hidir 10-02-2016 09:02
katil türkler devolsun KÜRDISTAN DAN

kürdistana evet
tc hayir
özgürlüge evet
itlige hayir
dostluga evet
kölellige hayir
direnen geclige evet
devsirme beyinlere hayir
türk terörüne hayir
türklüge hayir
türk malina hayir
Alıntı | Yöneticiye raporla
diren
-4 #2 diren 10-02-2016 07:06
bu dolayi bir iki gün icinde kürt halkina unutulur biliyoruz buna sebeb olan da yarin öbür gün kacar gider.bu hadek 5..6 ..yasinda cizre.li cocuklarin sokaklarda evcilik oynarken devrimcilerin aklina gelmistir.hic bir savas stretijeni tarfina arastirilarak yapilan bir yüntem degil bakin handek savasindan bir kac örnek verirsek 31..03.627 yani yaklasik 1389 yil evel mekede yapilmis bir savas o zaman atesli silahlar yoktu termal kamaralar yoktu kazan bombalari yoktu uzun menzili toplar yoktu helikkopterlere in binlerce cesidi yoktu zirli araclarin saymak bitmeyen binlerce türlüsü yoktu sayisi yüzbinlerle ifade edilen telefonlu ajan yoktu zihrli kask ve celik yelek yoktu kimsal gaz yoktu birde karsida savasan türk barbar ordusu degildi bu gencleri bu oyunun icine sokan her kimse kürt halkina hesab verecek mi bizim icimizde binlerce ömer günaylar var mazlum halkim haberiniz olsun gerilla günay 1995 de her yerdeyiz hic bir yerde degiliz taktigi takdir edelir..
Alıntı | Yöneticiye raporla
SERHATLI
-2 #1 SERHATLI 10-02-2016 00:13
BAKIN GENE DIYORUM ...TC KÜRDLERE KATLIAMI KAFASINA KOYMUS ..BUNU ENGELEMENIN YOLU MASADA OLUR..KÜRDLERIN SAVASAN COK KAHRAMANLARI VAR..AMA MASADA ONLARIN HAKINI KORUYACAK YÖNEDICILERI YOK..TC YALVARMAK TC YI KARDES GÖRMEK VEDE NE OLDUGU BELI OLMAYAN SOLCULARDAN MEDET BEKLEMEK BU YASANANLARDAN DERS CIKARMADIGIMIZI GÖSDERIR..BEN BASDA MEMET TUNC SAHSINDA TUM SEHITLERIN ÖNUNDE SAYGI ILE EGILIYORUM..KÜR DISTAN ISDEMIYORUM DIYEN HALA KENDISINI YÖNEDICI OLAN..YÖNEDICI GÖRENLERIDE SIDETLE KINIYORUM..YA KURDISTAN YA NEMAN ..HERBIJI BERBIJI HPG,PESMERGE.U YPH...HERBIJI BERBIJI KÜRD U KÜRDISTAN...
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It