Yorumlar   

bence komik
+2 #8 bence komik 02-07-2019 06:32
Öcalan biraderler DEVLETLERINI cok seviyore :-)
Alıntı | Yöneticiye raporla
amed
-13 #7 amed 26-06-2019 09:19
Cetin, kusura bakma özür dileyerek söylüyorum, sen o mektubu anlama kapasitesinde degilsin.
saygilar
Alıntı | Yöneticiye raporla
Tirej
-15 #6 Tirej 26-06-2019 01:56
Sayın çetin çeko
Öncelikle belirtmeliyim ki tespitiniz baştan sona ya yanlış yada bilerek manipüle amaçlıdır
Sayın Başkan Öcalanın tarafsız olun çağrısı kesinlikle doğru ve yerinde bir tavırdır.
Nedenine gelirsek kürtler herhangi bir tarafın ola ki dar çıkarları için malzeme olmamalı kürtlerin özgürlüğe kilitlenmiş stratejik hedefleri olmalı sırf bir belediye seçimleri için partilere malzeme olmamalı. Bütün kürtler bilmektedir ki şimdiki türkiyenin atatürkün eseri ve chp de onun kurduğu parti ve sonuç itibariyle şuanki devletin biz kürtlere neler reva görüldüğü ortada aynı durum akp için de geçerli biri sol adına diğeri islam adına biz kürtlere her türlü muameleyi yapıyor. Bu durumda her iki tarafa da mesafeli bir duruş sergilememiz gerek. Kendi çıkarlarımız neyi el veriyorsa ona göre davranmalıyız ilk etapta akpnin düşürülmesiydi. Önemli olan kendi stratejik hedefimiz Başkan Öcalanın tarafsız olun demesi bundandır.
Saygılar. Phi
Alıntı | Yöneticiye raporla
Kawa127
-16 #5 Kawa127 25-06-2019 23:19
Sayin, ocalan sitratejik davrandigi kesindir , cunku akp istanbulu almasi turk fasizminin ic cikmazi vede uluslar arasi itibari bitirme anlamina gelir dahasi akp kazanmakla tc.devleti ekonomik cokus ve nato ve ab iliskisi bitme noktasina gelmekle daga cok yipranir cokus yasardi bu baglamda derin sebepler cokdur kisa gectim ikincisi chp almasi turk fasizmine nefes ve itibar yaratmiyormu uluslararasi piyasada burda elde edilecek guc ve ekonomik durum yine kurde ima ve inkar olarak donmyormu ? Akp almis olsaydi tc altindaki zemin daha hizli kaymis olurdu baskan apo bu hesap tarafdizlik vurgusuyla akp isaret etmistir . Apo gunluk siyaset adami deyil uzun vade ve sonuc alici hesap prsindedir . Akp kendince oyun kurmakla aponun tuzaga dusmesi deyil asil onlarin kazdigi kuyuya gommesidir . Masa basi cocuklar apotu zor anlar gecin siz chp tarihdeki katliyamlari onutulmaz hepsi aynidir.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Nurhak pazarcikli
-14 #4 Nurhak pazarcikli 25-06-2019 20:55
AKP bir oyun oynamak istedi ve kendi kalesine gol atti.Akli fikri anti pkk uzerine kurulu olanlar baliklama atladi ve kafa ustu kuma gomulduler.AKP nin yalani ve iftirasina niye alet oluyorsunuz size malzememi cikti
her neyse
Alıntı | Yöneticiye raporla
ronahi
+11 #3 ronahi 25-06-2019 20:22
min cave te xaro.. kürt artik kimin kimin degirmenine su götürdugunu iyi bilecek durumda ..60000 kürt fidan dagda canini verdi milyonlarca kürt kendi vatanindan göc..etmek zorunda kaldi yüz binlerce kürt evladi yetim kaldi kürt erdogan birlikte calisan ve hakan fidani erdogan ve hakan fidani götüreceklerdi ben mani oldum diyen biri icin artik ne yapabilir erdogan kürt cenazeleri sokakta haftalarca kaldi gömülmesine mani oldu hangi dinde inasnlik bu var erdogan cire budrumunda hani hdp miletvekileri devreye sokup kürt gencleri hastahane götrecek bir hdp li miletvekililerd e ihanete ortak edildi kürt aydini cesaretli olmak zorun da tabi yanliz tayip degil mahlup olan mütefikleride mahlup oldu biji serok selo can ..biji azadi bimre köleti .bimre cehso hiyanet..yasasi n bagimsiz birlesik kürdistan bimre demokratik cumhürriyet ..biz bagimsizlik fikrini cöp sepetine atik diyenleri halk ergec cöp sepetine atacaktir..
Alıntı | Yöneticiye raporla
Simko Engizek
-11 #2 Simko Engizek 25-06-2019 19:22
Çok ucuz ve derebey anlayışlı yaklaşım.
Sadece bir örnek vereyim:

Sibe Apo Rojava Kürdistan'a helikopter ile
insin-Hazreti Muhammed gibi karşılanır ve müdafaa edilir.

Benden söylemesi ve benim iddia:

Hakan Fidan Rizespor izniyle Apo ile
Hewler'de Seroke ne mir Idris'in oğlunun masasında bu artık anlamsız savaşa son verecek ve Başur,Bakur ve Rojava
azadlaşacak.
Ve son olarak Seroke ne mir Qazi
Muhammed'in türbesi Ala Welat ile ziyaret edilecek.
Apo'yu hafife alanlar hep yenildi!!!

Rizespor Kürdlere muhtaç!!!


Bunu da Apo'yu sevmeyen yazıyor!
Alıntı | Yöneticiye raporla
Nurhak pazarcikli
-17 #1 Nurhak pazarcikli 25-06-2019 18:52
ÖYLEMI cetin bey; Amada cok cetin yazmis sin ha nerde vardin bu kaniya.A Ö nun HDP ye talimat veremeyecegini senden baska herkes biliyor ceko bey.Gec bu numaralari/Sade ce rojava sitesinin kargalari sana inanir ve yarin ortaligi velveleye verirler sadece isleri bu roj bas
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It