Yorumlar   

Baran Agirî2
0 #3 Baran Agirî2 19-04-2019 16:44
..Kim kürtlerin dinine saldirmis? hangi din? muhammedin dinini mi kast ediyorsun? muhammedin dininde kürtlerin yeri var mi? niye filistin veya kuran söz konusu olurken on binlerce muhammed usaklari diyarbekirde protesto ediyorlar? kuduste mekkede bagdata ankarada misirda kürtlere yapilan zulüme karsi protesto eden muhammedici var mi? sengali gördük. sen ve senin gibi cok sevindiniz. biliyoruz. kobane düsmedisni cok beklediniz...bi rde kalkmisin kürt ve kürdistani savunmaya baslamissin. senin hayal etigin kürdistan yok. böyle kürdistan olmaz olsun. seriyatla muhammedin kanunlariyla yönetilen kürdistana ne yapacagiz? TC den suryeden iraktan ve irandan farki ne olacak. sen Akit gazetesinen kürt versiyonusun.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Baran Agirî
0 #2 Baran Agirî 19-04-2019 16:44
Simko, bu alevilere, ezidilere kinen niye? hangi alevi ezidi yahudi devlet dilini kimligini kültürünü yasakladi? hangi alevi devlet kürdistani talan etti? sol ne zaman iktidar oldu da sen solculara bu sekilde saldiriyorsun? TC sünni-türk devleti degil mi? suriye siiya-arab-mill iyetci degil mi? irak kürtlere kuranin enfali ile yok etmedi mi? iran islam cumhuriyeti degil mi? mustafa kemalin solcu oldugunu bana anlatma. yunana hirstiyana aleviye ezidiye saldirirken bunlar "allah allah" demiyorlar miydi? .
Alıntı | Yöneticiye raporla
Simko Engizek
+3 #1 Simko Engizek 09-04-2019 06:21
1)Türk Sol (Tunceli Alevi Türkler) ve sözde demokrat Dönme
dolaplar genellikle Selanik (Yahudi) ve Rize (Gürcü) Iblis uşakları gibi devşirme muhacirlerdir ya da aslına hainlik eden Alevi ve Kürd
kesimleridir.Bi r nekin:Her Türk bir Kürd düşmanıdır-ırkç ıdır ve gizli kemalist ruhlu derewcidir.bu tür yazılara inanmayın:
bunlar bu yazılar ile Kemalizm faşizmi geri isteyen ve bu şekilde numara çeken
Kürdün dinine,diline ve kimliğine çilingir
sofrasında küfür eden münkir
alçaklardır.En çok alkışı da Türk ve Tunceli Alevi Türkoğlu Türk
(bir gram Kürdçe bilmezler)
kesiminden alırlar çünkü onlar Kürd
düşmanıdırlar-a nlayın bunlar Kemalizm
torunları!!!
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It