Yorumlar   

Ozan
0 #3 Ozan 19-11-2017 23:14
Fikirleri fikir yapan bir ziniyeti deyiltirmede yatıyor aksi fikirlerin karsiligi yok toplumda adamın ne kutsalina fili hakaret edecen nede taraf olacan yasamınla gercegi gosterecen , ortadogu toplumunu geri birakan bu zihniyetdir bilmem ali , veli, omer bilmem kim kurtarıcımdir bilmem neyindir iyide bunlar size okulmu acti fabrikami yaptı teknik ve bilimmi ogretiyor , elbet kocaman bir hiç vahset katliyam , çunku bu toplumlar emekçi toplumlar deyıller inandiği şey herşeyi onlara tedarik eder ya kısacası bir hayvan kafar yasama dogaya caniya saygisı olmıyan boş beles toplumdur . Emek vermez oğrenmez herşeyi bilir zaten ? Bu dongu bu şekil sona ermez ekilen biçiliyor.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Ozan
0 #2 Ozan 19-11-2017 23:03
neymiş ben hakliyim cunku suniyim o alevidir iyide bu mezhepcilik ve ayrişma kime eytim ve gelecek vermişki yuz yılatdır . İki side sacmalik ve vahset barındryor bu realiteyi gormek gerekyor , islam bu deyil kardesin mezhep inancıyla yasıyan herkimse inanç olarak putperesten daha geridir , islamın hukuku netdir sii ve suni ve bir cok mezhep turu avrupa runesans donemi oncesinin en kirli boyutudur.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Ozan
0 #1 Ozan 19-11-2017 22:55
Sayın alınak pirsultan abdaldan başlamiş iyi her kesimin pir sultanı yokmu ? Basimiza gelenlerin altındaki nedende bu deyilmi, bu toplum herkesin pirine saygı duymayı ögrenmedikce kimse kimseye rahat vermez . Bu toplum hep derki ben ve benim tarafım haklıdır asıl puf nokda burasıdır bu toplum 3 cu şikin haklı oldugunu kabul etmez ve etmedikcede bu dongu devam edecek. Basit bi ornekle iki kişi kavga ediyor toplum ilaki birini hakli birini haksız ilan ediyor 3 şik olan ikiside haksız şikinı bu toplum aklından gecirmez,
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It