Yorumlar   

süleyman
+2 #3 süleyman 22-08-2017 12:36
Bu vekiller gökten mi HDP nin başına düştüler. Onları birileri önerdi. Yani hiç biri demokratik yöntemlerle adaylığı hak etmiş değil. Eğer öğle olsaydı bugünkü vekil veya Belediye başkanı olarak tutuklananlara HALK sahip çıkarlardı. Birileri de halk adına konuşup onları iyice pasifize etmezdi. Bir zamanlar Yalçın Küçük "Bizi kızdırmayın ha, yoksa devrim yaparız" demişti 97 lerde. Gazeteye Eleştiri gönderdiğimizde yayınlamadılar. Sn Alınak bu tar anlayışlar baştan beri hep hakim durumdaydı. Bugün hertarafı sarmışlar. Ki işin başından beri bu böyleydi. Çünkü Kürt halkının değerleri, devletin malı deniz gibi kullandılar.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Barzan
+9 #2 Barzan 19-08-2017 16:06
Biz Kurdleri kast ediyordur.Arkad a§larinia ixanet edenin halki olmaz.
Bunlar Kurd hareketine tayin edilip Kurdin oylariyla milletvekili olunca,ilk açiklamalari Kurd u Kurdistan dù§manligi ve brèz BARZANI ve PDK kar§iti konu§mak oldu.
Bu çe§itten birde ,brèz BARZANI,ye edebsizce dil uzatan Niyazi vardi.
O §imdi HDP,in ekonomik i§lerinde memur.Bira içti diye Kurd milletvekilini karaladilar ama TC konsoloslugunda nikah kiyan bu adam halen bize memur.
Biz Kurdler arasi fitne ve fesadi aramiza ta§iyanlar hep bu Tirkler oldu.
Birde bunun gibi devletin oglu gazeteci Hasan Cemal vardi.Bunun dedeside TC ilk katillerinden ve biz Kurdlere milletvekili olmu§tu.
Bu defa ta§i gedigine koydun Mahmut Karde§.
Tu her bijit bradercan.
Kanimca devleten emekli olunca bizdende giderler.
Alıntı | Yöneticiye raporla
simko engizek
+16 #1 simko engizek 19-08-2017 07:30
her biji ape mahmudo
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It