Yorumlar   

yucel
+5 #8 yucel 08-07-2014 22:41
Yeni Karşı Devrimci Blok, Eski Açılış
İzliyorsunuzdur; gündemde bir kampanya var.
Sarp Kuray’a „adalet“ talep eden bir kampanya.
İtirafçılık kendiliğinden gelir.
Sarp Kuray özel savaş devletinin bir unsurudur.
...
Sarp Kuray için „adalet“ arayışının bir kampanya düzeyinde örgütlendiği seri ve sipariş röportajlardan anlaşılıyor.
...
Hanefi Avcı’nın nasıl bir ritüelle Eymür’ün özel istihbarat ekürisine dahil edildiğini izlemediniz mi?
Tam da Kürkçü’nün dönemi bitiyorken yeniden bir “Sarp zamanı” pazarlaması olmaz mı diyorsunuz?
Yemeyiz, demeyin.
Uyarmamızın hemen bir mesneti var:
Hanefi Avcı’yı Devrimci Karargâh’a bulaştıran ve onu „emperyalizmin tekerine çomak sokan adam“ kıvamında takdir eden eski KSD baba/dedelerini n bir bileşeni olduğu SYKP’nin eş başkanı Tuncay Yılmaz hiç vakit geçirmeden „Sarp Kuray’a adalet“ kampanyasına yazılıverdi.
...
7 Temmuz 2014www.devrimc icephr.org
Alıntı | Yöneticiye raporla
Rohat Kurdino
-2 #7 Rohat Kurdino 07-07-2014 15:35
Aaa BİR ÖZÜR
BBK ve şureası için bir düzeltme yapmam gerekti.
BBK ve ekibi için söylediğim,onla r için"Ölen ölsün kalan sağlar bizimdir" deyiminin yerine "ÖLEN ÖLSÜN KALAN SAĞLAR TAŞLANMALI " Olacaktı.
Mahmut abi'ye saygılar.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Rohat Kurdino
+1 #6 Rohat Kurdino 07-07-2014 15:18
Sayın Alınak senin yazına olumsuz yorum yazanların derdi ne yazık ki faydalı bir katkı amacı taşımıyor.Onlar a kalsa Kürdlerin müttefike ihtiyaçları falan da yok.
Onlar için ne de olsa"Ölen Ölsün kalan sağlar bizimdir" hikayesi.Nasıl olsa dünya yıkılsa altında bir tavukları kalmaz.Kendiler i postu kurtarmak çoluk çocuklarına bir gelecek vermek para kazanmak vs.vs.İçin kapağı Avrupa'ya atmışlar ne de olsa.Kim yirmi sene yatmış kim müebbet almış onlar için ne fark eder. Onların elinden gelse diyecekler bunlar annelerinin başlık parası için cezaevlerinde çürüyorlar. Dedim ya bunların gamı kederi mi var hapis işkencemi görmüşler ki içeridekileri anlayabilsinler?
Heleki insani veya Özgürlük yanlısı bir yazı görünce Bay BBK nın olumsuzluklar yazmaması düşünülebilinir mi? Mümkün değil.Oda öyle DEVRIM yapacak kendince.Ama köşe bucak kaçıpta bu kadar ahmakça Karga nasihati vereni,bu kadar yüzsüzünü de bu sitelerimiz sayesinde gördüm.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Mahmut Alınak
-2 #5 Mahmut Alınak 07-07-2014 11:00
Binlerce Kürt tutsak varken neden Sarp Kuray, diyorsunuz. Makalelerime bakarsanız tutsaklar hakkında pek çok yazı yazdım ve yazmaya da devam edeceğim. Kaldı ki bu yazı dikkatle okunursa başka tutsaklardan da söz ettiğim görülür.
Geçen sonbahar Kandıra Cezaevinin önünde çıplak aramaya son verilmesi başta olmak üzere daha başka taleplerle üç gün İNSAN HAKLARI NÖBETİ TUTTUM. Hastaydım ve Kandıranın güz ayazı geceleri donduruyordu. Bazı internet siteleri, PKK'lilerin yattığı cezaevinin önünde nöbet tuttu, diye başlıklar attılar. İsterseniz bu nöbeti internetten okuyabilirsiniz . Ne yazık ki o zaman bir destek mesajı bile çok görüldü ve Kürt yazılı basını ambargo uyguladı. Sarp Kuray'ın düşünceleri değil yıllardır hapiste tutuluşu beni ilgilendiriyor. Haksızlığa uğrayan ister Kürt olsun, ister Türk, ister Yahudi ya da İngiliz olsun. Kim olursa olsun onun yanında, haksızlığın karşısındayım. Bunu bir insanlık görevi olarak görüyorum. Sevgilerimle
Alıntı | Yöneticiye raporla
Sexmus
-4 #4 Sexmus 07-07-2014 06:33
Bu sahis degilmi tirk basininda Kurtleri milliyetcilikle suclayan..sayin Alinaka duyurulur..
Alıntı | Yöneticiye raporla
Feyzi Acikgöz
-4 #3 Feyzi Acikgöz 06-07-2014 21:12
Turk siyasal tarihinde kurd halkina karsi en temiz ve durust davranisi yakinda sahit oldugum Sarp Kuray sahsindan gördum. Kurdlervbu sadik devrimci dostuna sahip cikmasi gerekiyordu. Malesef kurdler sadik dostlarini hatirlama zaif olduklarini gösterdiler. Sarp Kuray hem Orta dogu da hemde Isvec te yakinda tanidim. Devrimci kisiligi ve halkina bagliligi onu zindanda surulmesi ve tutulmasi tek nedendir. Sevgili Mahmut Alinak bu guzel duygularini dile getirerek kurd halkin dostlarini unutmayacaklari ni hisi verdigi icin tesekurler.
Alıntı | Yöneticiye raporla
BB & K
-6 #2 BB & K 06-07-2014 20:41
alinak dupeduz ...... bu cuce despot sol kemalistin hapuste mi soskakta mi oldugu bizi ne alakadar eder. cehennemin esfelesafina kadar hapiste olsun TC nin solkemalist payandasi bu serseriler. bir de kurdlere akil veren demeci var deyyusun. alinak niye bu luzumsuz isle ugrasir anlamadim. yazacak sa iki cift laf eski parti arkadasi hatip in yedigi haltlar uzerine yazsin ki bizde alinak in hangi cephede yerini aldigini bilelim. sarp kuroay quzul gurd-kendi devletine meleketien heyran donmus - iste boyle yaparlar adama.saro serserinin tekidir. kurd sitelerinde haber degeri olmamali.
Alıntı | Yöneticiye raporla
baran halaluya
-5 #1 baran halaluya 06-07-2014 20:35
komik bir yazi olmus :)) abdullah öcalan sarp kurayi cok sever bunu unutmusa benziyorusunuz sayin alinak.! merak etme apo onuda özgürlestirecek , zaten yakin bir zamanda onunda adini telaffuz etmisti. bir ikincisi sarplar, kuraylar veya muraylar atatürkcüdürler bunu sen bizden daha iyi bilirsin. gerci suan tam bir filozofluk modundasiniz hepiniz (kurdistan bagimsizliga yaklastigi icin......) herneyse bu moddan bir ara ciktiginizda hayata kaldiginiz yerden devam edersiniz tabi hayat sizleri kabul ederse..
bedelperestler yigini
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It