Yorumlar   

Barzan
-3 #10 Barzan 19-02-2018 19:13
Heja Scharro.Siyaset te ele§tiri Kurd milletinin ozgùr gelecegi için bir hakktir.
Ama Aydin Dere gibi yetenekli Kurdi deyerimizi Tirk ajanlarinin saldirisina seyirci kalamayiz.
Biz Kurdler sorunlu ve sorunlari olan milleti bir aileiz.
PKK,ye ele§tiride oyledir.PKK,nin bitmesini deyil Kurd u Kurdistani olmasi için ele§tirilerimiz soz konusudur.
PKK,de sava§anlar Kurd milletinin fedakàr evladlaridir.
PKK,yi 3 tane KKK ilà (kizilba§,Komin ist,Kurd) yorumlayanlar aslinda PKK,yi bir mezheb ve idelojik dikta partisi yapmak istiyenlerdir.
Ayrica Kurdlerin tùmù kizilba§ ve Kominist deyildir.
Bunu diyenler ise ya Kurd deyiller yada Kurdlùgùnù inkar eden Tirkyecilerdir.
Hem sonra çok dinli Kurdlerde dini yobazlik tehlikeli bir i§galci bolùcù faliyetlerdir.
Kerkùk ve §engal,deki xainleri gordùk.
Selamlarla.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Rohat Welat
-10 #9 Rohat Welat 17-02-2018 14:07
Keke Hüsedin, ikaz amaçlı ve niçin burada yazmadığıma dair açıklama yazımın yayınlandığını görünce nacizane fikirlerimizi yazmaya devam edeceğim!

Saygılarımla selamlıyorum sizi...
Alıntı | Yöneticiye raporla
Munzur Efrîn
+3 #8 Munzur Efrîn 17-02-2018 11:53
Sayin Editör, yorumumu eksik yayinlamissiniz , anlam düsmesi olmus böyle. hatayi düzeltirseniz sevinirim.
Not:
Bize gelen nin hepsini yayinladik. Gerisini geniden yollamalisiniz
Alıntı | Yöneticiye raporla
Scharro
+6 #7 Scharro 16-02-2018 23:24
Keke Barzan sende biliyorsun sayin Aydin Dere yi cok sert elestirilerde bulundum , belkide bazen Sushi abartmisim

Fakat sayin Aydin Dere nin yurtseverligind en ve durustlugunden suphe etmem , MIT ci Ahmet Nesin uzeri sayin Dere yi tasfiye etme niyetlerin sebebi sayin Dere nin AB nin PYD le ve PKK le iliskiye gecmesini savunmasi

Yani dusmana gore biz Kurdler mutefiksiz ve caresiz kalmamiz


Benim gozumde Aydin Dere bir Kurdistan degeri

Baki Gül ne mal oldugunu sehit Doktor Suleyman kendi sitesinde aciklamisti , beyefendi Hamburg MIT davasinda cezaevi yatiyor , sartli sali veriliyor , ve elini kolunu sallayarak yine eski gorevine devam ediyor
Alıntı | Yöneticiye raporla
Munzur Efrîn
+6 #6 Munzur Efrîn 16-02-2018 14:07
Demek istedigim, derdimiz Kürdistanmi, yoksa liderlermi? yoksa Partilermi? Bu konuda aydinlatici bir yazi yazmaniz elzemdir. Bu konuda kürt ve yabanci dostlarin agir elestirileri mevcut. Sunuda acik söylemek gerekiyorki, hak sokakta degil ekonomik, siyasi ve diplamatik caydiricilikla aliniyor. Saygilar.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Munzur Efrîn
+10 #5 Munzur Efrîn 16-02-2018 13:59
Sayin Husedin, MIT'in Sirrilariyla zamaninizi bosa harcamayin. APO'ya verilen avukatlardan tutun, merkezi secilen vekillerin ve basina atanan "gazetecilerin" cogu onlarin kadrolu elemaniydi. Bunu bilmeyen yok Kürdistanda.

Sizden ricam, bir yazi ile asagida aktaracagim konuya egilmeniz. Dünya kamuoyunda Kürtlere yogun bir ilgi ve sempati var. Gene dünya basinini ve okur yorumlarini okudugumuzda buna tanik oluyoruz. Bendim ve tanidigim yabanci dostlarin anlamadigi bir konu var. Yurtdisinda yapilan kürt yürüyüslerinde veya mitinglerinde neden bu kadar parti, lider bayraklari tasindigidir. 3. dünya ülkelerinin 1960li yillarindaki hastaligi ile kürtlerin ulasmak istedigi nedir? Ulusal dava neden partici, liderci ve modasi gecmis ideolojilerle bogulmak isteniyor? Hangi millet kendi ulusal taleplerini iceren protestolarda parti bayraklari, lider resimleri, ideolojik amblemler tasiyor?
Alıntı | Yöneticiye raporla
Barzan
+7 #4 Barzan 15-02-2018 18:24
Heval Scharro.Deyerli Kurd aydini Aydin Dere,nin evine kendi misafirini gonderenler daha sonra Aydin Dere,yi neyi imà ettiklerini hatirlarsin.
ANF,e bir bak.Salih Mùslùm,ùn yaninda kendi devletine cali§an Ahmet Nesin,i gorùrsùn.
§imdi Kurd aydinini bu it Ahmet Nesin ilà sucluyanlari bizde suclayalimmi?
Aydin Dere,nin evinde kalmi§,yemi§,iç mi§ ve ù§ùmesin diye eski çekitini giymi§ti.
Kurd milleti ne alcak tùrlerine kar§i kar§iya talihsizligini ya§iyor.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Ciyayi
-6 #3 Ciyayi 15-02-2018 13:15
Degerli Husamedin. Sanirim Sizde PKK eyi iyi Taniyanlardan birisiniz. PKK Basta TC: Sümürgecilige ve Ötekilere Karsi Hen an . En Dar ve Cetin Günlerde Kurdlerin Basini Dik Durmesini Becermistir. ve halada Öyledir.Malesef Tüm Kurdler bu Kurdleri Asli ve Yigit Kurd damarini Kimetini Bilmezler?. ve Hata Bazilari Igrence Saldiryorlar. bu Kesimde Nankülük etgini aciktir.Bence yaliniz.16.ekim 2017 den kekükün ve Diger Bazi Kurd Sehirleri .Kurdistan Sümürgecilere savasmadan KDP ve YNK . Bu Kadar Ileri Teknoloji Silahlara ve Nicelik acisinda Yüksek sayilara, rahmen Savasmadan Birakip teslim edilmesini. Kurdlerin tarihinde Ilki Savas Sahanesinde .aci maglubiyetiydi? yasadi.PKK Degilmi di 80 larada Mazlumlarin Öncülügüyle TC. Fasits sismemi Parcaliyan? Dagda Egit 84 Dagda gerilla heraketi Baslatan? PKK degilmid?2014 Agiztoz da 100 binlerce Kurd Ezdileri Cani Pehasida Olsa Kurtardi? Gine Duyanin Bas belasi 2024 DAIS Kobani saliriyla Basliyan Savasi DAIS in Sonunu Götüren?PKK degilmidi?
Alıntı | Yöneticiye raporla
cihan
0 #2 cihan 14-02-2018 23:39
bir kürdüm ve açıkçası kıssasa kıssas uygulamak kürtlerin yapacağı ve yaptığı bir şey değil.kürtler ancak kürtlere karşı başkaldırabilir .düşman yabancı ise kürde bütün pislikleri yaşatmış dahi olsa yine de kürt ahmaklar gibi onu baş üstünde tutar.görüyoruz PKK nin esir alıp bıraktığı ve tekrar kürtleri öldürmeye gelen askerleri.bu yüzden kürtlerin kurtuluşu milliyetççilikt edir.ne mutlu türk öldürene.en iyi türk ölü türktür kürtlerin ana amacı olmadıktan sonra bu savaş daha çok uzayacak.ve artık yönetenler de kürt kanı üzerinden siyaset yapmaya alışacak.sonund a da olsa kürtler ırkçılaşacak.çü nkü düşmanın barbarlıkları bunu gerektiriyor.ke şke bütün kürtler anlasa düşmanı ve ona göre hareket etse.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Scharro
+5 #1 Scharro 14-02-2018 22:24
Sayin Husedin umarim yanilmaz Efrin icin zafer gordugunu

Ben ayin 12 sine kadar YPG nin basarili cikacagini ve TC ye tarihi bir yenilgi yasaticagina kesin emindim , fakat subat 12 den beri degil , sebebi basit , cunku eger bir Baki Gül

Evet eger bir Baki Gül istedigi gibi Efrinde roportaj adi altinda butun Efrini kameraya , yani video cekimini yapabiliyorsa , o zaman o istihbarat garanti MIT e ulasir

Su an YPG kazanacagindan hic emin degilim

Umuyorum ABD baski yapip Efrin UNO denetimine verir ve TC boyle tarihi bir yenilgi almis olur

Gelecek 2 hafta Efrin in durumu netlesir.

Diaspora da bosa cikarilacak , cunku Imrali Seyhatcisi bu surecte herseyden ustun kiliniyor ,

Zaten muridler sagolsun yasalara uymayacaklarini ANF de ilan ettiler , bu acik provokasyona cagri
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It