Yorumlar   

serhat
0 #4 serhat 10-10-2019 13:42
kürt halkina yapilan katliam tek durduracak eylem türk ilerinde askeri eylöemlikler durdurabilir 1999 hatirlamak ecevit kamaralar karsisina cikip aglayarak türkiye yangine yerine cevirildi bu bir belaydi biz verdiler,,
Alıntı | Yöneticiye raporla
fedayi
0 #3 fedayi 10-10-2019 09:47
burada altini cizerek yüksek sesle diyoruz kürt halki birlik olmak zorunda ilk olarak kürtler birbirlerinden halalik isteyecek apo nun dogunulmaz olmadigini belirtecek apo imralida devlet kol mkola olanak kadar ve pkk buna ramaen hallen esir birini ayaklarina sarilarak kürt özewrinde bunu elistirenlere ihanetle suclarsa kürt bir olmaz kürt bdevamli ölümle karsi karsiya kalacak bakin kürde devlet lazim degil diyenlerin kürt halkina ne faydasi olur bu cesareti erdogan veren apodur kabul etm,ek zorundayiz kürtlere devlet lazim degil diyen apodur kürt birligi icin apo bir kenara itilmelidir acik bu tüm kürt örgütleri kürt halkindan zaman kabetmeden özür dileyecek cünkü bu feleketler bunlarin yanlis politikalari sonucu küretlerin basina gelmekte
Alıntı | Yöneticiye raporla
xebat
0 #2 xebat 10-10-2019 06:58
Düşman 'kürdlerin bağımsızlık rüyasını' ebediyen yok etmek için saldırıyor...HD P milletvekilleri bu yok etmeye onay veren tork meclisinden derhal istifa etmelidirler. tork devleti öso gibi çeteleri savaşa dahil ediyorsa 'roj peşmergeleri' derhal savaşa dahil edilmelidirler. ..
Alıntı | Yöneticiye raporla
Barzan
0 #1 Barzan 09-10-2019 21:23
Vatanimiz Kùrdistanin savunma hatlarinda sava§an §ervan ve gerillara zafer temeni ederim.
Roj pe§mergelerinin ve gùnnùllù Kùrdistan pe§mergelerini kayitsiz §artsiz vatanimiz Kùrdistani savunma hatlarinda gormek dilegimdir.
Katil Tùrk ordusuna lanet olsun.
Kurdistan silahli kuvvetler birle§enlerine zafer dilerim.
Kùrdistan haber siteleri içimizdeki sol maskeli ajanlarin yalan Tùrk haberlerine ve bozguncu ajan yazilarina dikkat etmesi gerekli.
Vatanimz Kùrdistani savunma sava§inda bozguncu ajanlarin maskesi gazeetci,bilirk i§i,siyasi yorumcu olarak i§galci dù§man TC hizmet edenleri takip edilecegi ve te§ir edilecegi bu xainler tarafindan bilinmesi gerekli.
Selam olsun vatanimizi savunan Kùrdistan silahli kuvvetlerine.
BIJIT KURD U KURDISTAN.
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It