Yorumlar   

ciyayi
0 #3 ciyayi 08-04-2019 11:54
Biz Sirnak in ne kadar Kan ve Emek Sahibi Oldugu iyi biliriz. Sizen Ögremis degiliz. Hanim efendi? Binlercesi Sirnakli Olmiyan TC. Polis Asker ve Asker Aileleri ve Isbirlici leri Sirnaka Sahte secim Kaydini Yaptigi Biliyoruz. ve Bu Sahte Kayittan Doladidirki Sirnaki Aldigida Biliyoruz. . Itirazimiz Senin Sirnak Adina Bu Aciklamlarin yapmasidir ve AKP Normal bir Kurdista i Pariymis Gibi Kamo Oyuna Beyan etmesidr. Bu Kabul edilir gibi degildir.Keske AKP degilde K. KDP Yada PSK. Alsaydi da TC. Partisi AKP Almasaydi Sirnaki. Demeki Senden Kurdlük Yürtseverlik diye bir derdin ve Amaciniz Yoktur Sizin.
Alıntı | Yöneticiye raporla
ciyayi
0 #2 ciyayi 06-04-2019 11:11
Sanirim Merhum Tahir in Kemigi Bile Incitiyor. bu Aciklamasi.Bir Halkin Kendin celadin Bicak Sapi Olmasinin ve Onun Koltuk Degnegini Olmasini Asla kabul edilir Gibi degil ve saygi da Göstermek Asla hak etmez. Özgürlügün bedeli elbete agirdir, bir O Kadarida Dit Durmasi kadar Önemlidir. Bu AKP dedigin baska parti degil.Kurdün Celatin Partisidir. türkan hanim efendi herhalde sizde Tahirin Katiline Oyunu vermis sindir. bumudur Halkina Ailesine Bagli Olmak???
Alıntı | Yöneticiye raporla
Dersimo
0 #1 Dersimo 04-04-2019 10:19
Sayın Türkan kardeşim, doğrudur Şırnak halkını insafsızca eleştirmek ama AKP ye oy vermek kendi katiline oy vermektir, bunun hiç mazereti olmaz onurlu olmak, onurluca duruş sergilemek akp ye oy vermekten iyidir, Şırnak halkı çok bedel ödedi bu bedelin karşılığı böyle olmamaliydi
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It