Yorumlar   

cahit
+6 #7 cahit 05-02-2019 17:37
kürtleri masumamiyet sifatina bürünerek ancak bir kac kürdü kandirabilirsin artik bitti oyonun sonuna gelindi haberiniz nolsun sizin kandildeki varliginiz düsmanin isine geliyor kürt halki bunu iyi biliyor cünkü siz orada olomayinca düsman kürt gencleri bu kadar rahat öldürmez sür a ve benzeri yerlere o kadar rahat giremez sizin destegiginiz düsman bu kadar cüretkar sizi kim tutmus siz neden aclik gerevine girmiyorsunuz ve lideriniz girsin biz halk olarak hepimiz girelim devletinin hizmetindeyim diye bir sahis icion kürtler hallen ölüyorsa bu iste bir teslik vardir..
Alıntı | Yöneticiye raporla
memo
+10 #6 memo 05-02-2019 11:53
Savasin yükü sivillerin kendini acliktan ölüme yatirmasina neden olmussa bunun utancini tasimasi gerekir kürt Komutanin. onlari övmesi, yüceltmesi, kutsallastirmas i utanc vericidir, kendi yapmasi gereken görevleri baskasina devretmedir. ben sayin komutanin bu aciklamasini cok .....buluyorum. Madem sivillerin ölümü üzerinden politika yapacaksaniz silahli mücadeleyi neden sürdürüyorsunuz ki? Leyla Güven'in iradesine saygi duymakla (ve Güven icin yapilan her etkinlige katiliyorum) birlikte bu eylemin ne Öcalana ne de kürt mücadelesine ivme kazandiracagini düsünüyorum. mümkünse en kisa zamanda sayin Güvenin birakmasi yönünde cagrilar olmalidir. Ayrica eger bir tecrit durumu varsa bunun getirecegi sonuclari en iyi hesaplamasi gereken Öcalandir. bir lider olarak sorumluluk alip greve girmis olsa etkisi Leylalarin eyleminden 10 kat daha büyük olurdu. sahsen ben apocu olmamama ragmen böyle bir durumda Öcalanin temsiliyetinden dolayi ölüm orucuna bile girerdim..
Alıntı | Yöneticiye raporla
Barzan
+8 #5 Barzan 04-02-2019 19:47
Kurd agalari,a§iret reisleri,zengin ler,seyhler ve pirler Kurdistan benim vatanim ve Kurd vatanseverligi yapamazmi?
Kurdistan devletini istemeyen 40 tane xain Ahmet Tùrke ve ABD deki milyader Kurd Hadi Ulukaya,pe§merg e ailelerine toprak bagi§layan Kurd agasinin paucunun tozu dahi olmaya laik deyildir.
Galiba siz §u pis çirkin alkolik Turkmen bakta§i Alivisi ola Ilyas Salmanin filmleri ùzerinden Kurd zenginlerini taniyorsun.
Merhum bùyùgùmùz MAHMUD BERZENCI gibi Kurdistan kraligi kurulsa,Kurd keyanimizda BARZANI olsa kiyametmi kopar?
Kurdleri hep mùlsùz ve aç i§çi yapan zorba kominizimden çok daha iyidir.
Bize demir zincir deyil boynumuzda altun zincir lazim.
Cebimizde para altimizda lux arabalar.
Lux evler.
Kurdin zenginliginde gozù olan gozù çiksin.
Insanin serveti akli kadardir.
fukaralari senede bir islami zekat,fitre,lok ma ilà sen dogur.
ùstùnede a§ure ver.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Simko Engizek
+8 #4 Simko Engizek 03-02-2019 17:42
Hakiki Dersimli Ali Haydar Kaytan'ın
yazilarını özledim.Güzel ve ter temiz Kürdçesi ile beni mest ediyordu.İmralı için yillarca sakal bırakan büyük devrimciden bahsediyorum.So nra sakallı kesti-çıma gelo???
Alıntı | Yöneticiye raporla
bende isimsiz
-17 #3 bende isimsiz 03-02-2019 14:37
aslinda berhabaya bile gerek görmedim bu benim kisiliyim ,,,cünkü Barzan ismi saruhan mi Robinmi bunlar zaten neyi izah ediyor bilmek gerek ,,sözde Kurd cülük ulasalcilik yapiyorlar ama gercek degil ,,,her seyin bi amaci var ,,,bunlarin amaci particilik yani bir nevi ,,asiretlik veya agalik cematlik ve her neyse ayni kiliftalar ,,, ,,gercekten kurd ü savunan kurd halki icin cabalayan ici yanan bu tür ücüz kahramanlik bos ,,,benim partim iyi senin kötü ,,,su an hali hazirda hic bir parti dort dörtlük deyil ,,,cünkü particilik olmasaydi kurtulus coktan olmustu ,,,tipki Rojawa Kobani örneyi ,,,,sizin derdiniz benim düsüncem önemli deyil benim parti iyi yoksa senin hic biri
Alıntı | Yöneticiye raporla
Robin
+23 #2 Robin 02-02-2019 22:51
Devrim ,Kurdistan diye yola cikan bir harekatin belli bir zaman sonra savundugu bütün degerlerin üzerini cizip tarikat vede putculugu savunmasi ve kitlelere dayatmasi acinacak bir durum ! Suan savunmus oldugunuz seyler kemalizmin yanlizca kötü bir kopyasindan baska bir sey degil .
Alıntı | Yöneticiye raporla
Barzan
+5 #1 Barzan 02-02-2019 17:02
Brèz Cemil Bayik.
Serokunuz sizin için komplocu diyordu.
Siz ise bu kiymetsiz adami savunuyorsunuz.
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It