Yorumlar   

BARZAN
+9 #9 BARZAN 14-03-2018 05:40
1999 yilinda Ruslarin Abdullah Oçalani kabul etmemesinde sen Rusya,daydin.
Abdullah Oçalanin iran-Irak sinirinda bir yere yerle§mesine yine sen bakiyordun.
§imdi Rus,Iran,Turk Afrine saldiri ve Kurdin hayatina kast ve qarezinde Rusya,dan emir ve sorgu kipi ilà sen konu§uyorsun.
Kurdler senin babanin cobanina koyunmu?
Osman Oçalan biraz geç konu§tu.
Artik sana kimse inanmaz.
Abdullah Oçalani sizler teslim ettiniz.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Ciyayi
-6 #8 Ciyayi 13-03-2018 23:58
Bazilari Cahilce ve ve ne dedikleri , kendi bilmez tipler agzina geleni atiyor. ? Kastim Osman dedikleri Yiorumcusuna Söyliyorum. Mahir Yüregi Kuirdistan Ulusal davasi cin Yandigi icin. Bunu Söyliyor. ve Bende ona Yüzde yüz Katiliyorum.PKK Enin Türkiyelsme si Stretejisini Cöktügü icin. Bu Gün Kuzey Kurdistan Halki ses sizdiz.Cikis Yolu Mahir Arkadas Gösteriyor. Tüm Emek veren ve Yüregi Kurdistanin Kurtulusu icin atanlar. hepsi Mahir in Düsüncesindedir .Olmasa sa olamzi Dile hetiriyor.Af Konusuna gelince PKK Mahiri af etigini kanatindeyim. Cünkü O Agir Süc islemedi. Hatasi Oldu. Buda normaldir. Her Insanin Hatasi olur.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Scharro
+7 #7 Scharro 13-03-2018 22:35
Utanmadan yalan ediyor eski Rusya sorumlusu

Herkesi kendi gibi fazla akilli zan ediyor
Alıntı | Yöneticiye raporla
BARZAN
+6 #6 BARZAN 13-03-2018 14:45
Herkes seni bekliyor.
Ne zaman geleceksin?
Alıntı | Yöneticiye raporla
Hamit Baldemir
+3 #5 Hamit Baldemir 13-03-2018 14:04
Merhaba, bir yorum yazdım ama uzun diye yayınlanmadı. Yazı olumlu, yapıcı ve olumlu. Bazı yaklaşımları eksik veya yanlış görsemde; bağımsızlık stratejinine dönmeyi doğru buluyotum. Bı konuda düşüncelerimi bir makale ile dile getirmeyi düşünüyorum. Başarı dileklerimle.
Hamit Baldemir.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Ciyayi
-4 #4 Ciyayi 13-03-2018 09:31
Sayin Mahir. Size Katiliyorum. Bu Ülüm Ses sizlinde Kuzey Kurdistanin Cikisi Azda olasa Dile getirdiniz?Ben ve cevrem olarak. 30 Yili Askindir. Bu icinde Senpatizani Oldugumuzun Dedeni. ?Bagimsiz Birlesik Kurdistan Devleti Stretejisiydi ? Hala da o Inanci Tasiyorum. Ben Asla Türklerle Beraber Demokratik bir Türkiyede Cumuryetinde Yasanmasini Asla Inanamadiim? ve Aslada ianamam.da? Cünkü Kurdler eger Özgürce Yasamk mistiyorlarsa ki Istiyor Ilki TC. Sümürgeci Tevletine Kurtulmasi icin Birinci Sartidir.Olmasa Olamzidir? Onun Icin PKK Yeniden kendini Gözden gecirmelidir. Yani Kurdistan gercegine Uygun Bagimsizlik Demokratik birlesik Kurdistan Stretejisini Güncelesmelidir ve Rayina Oturturmalidir. Yoksa TC Ile Beraber Kardes mis Islam Kardesimiz .? Onlar Büyük abemizdir. Biz Ise Türklerin Kücük Kardes iyiz Bu Sacama sapa Ve Kurdün Ulusal Inancini Kökünü Kiprit Suyu Doken . TC eye hizmet anlamina Gelen Propagandalara Kuzey Kurdistan Halki asla Ayaga kalkmaz. Bunu Iyi Bilesin PKK.
Alıntı | Yöneticiye raporla
kemal varol
+2 #3 kemal varol 13-03-2018 00:40
Kurt puslu havayi sever derler. Makaleyi okudugumda aklima ilk gelen bu idi. Kuzey Kurdistandaki Nusaybin, cizre, Sur mucadelelerini KOzik savaslari diye yorumlayip asagilayacaksin iz, bu mucadele sirasinda Kuzey Kurdistan halki basta olmak uzere, partilerinin ve kurumlarinin sesisligini gormeyecek ve buna verilen katkilarin gerekcesini ortaya koymadan, halkimiz bagimsizlikci cizgisinde okdugu icin pkk nin Turkiyelesme stratejisinin coktugunu soyleyeceksiniz . Ve simdi Afrinde olup bitene dair hic bir sey demeyeceksiniz, ama bu suskunlugu da yine bu sitratejinin cokusune yoracaksiniz. Allah akil fikir versin.
Alıntı | Yöneticiye raporla
izzet baykal
+3 #2 izzet baykal 12-03-2018 23:34
Yani insan şaşırıp kalıyor. Yıllarca PKK içinde kalacaksın, üst düzeyde görevler alacaksın ama PKK'nin ideolojisinden, Önderliğin ciltler dolusu savunmalarından hiçbir şey anlamamış olacaksın. Pes doğrusu.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Osman
+2 #1 Osman 12-03-2018 22:28
Ben bir kaç kelime ile izah edeyim mahir welat efendi senin kim olduğunu her insan biliyor sana KCK ye yön vermek düşmez senin tek yapman gereken rojavaya gidip savaşmaktır ve kendini affettirmektir başka hiç bir şey ne söylenmeye nede akıl vermen gerek.sana ne diyeyim allah seni ıslah etsin
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It