Yorumlar   

helin
+4 #5 helin 18-06-2017 13:58
Gercekden Rojava nin gidisati süper.Bir arkadas yazmis hamleleri cok iyi yapiyor,dogru Hemde Ortadogu gibi bir alanda,barbarli kda sinir tanimiyan katil sürülerini silip süpürüyor.O yigit ve kahraman savascilarimizi selamliyorum.Ra kkadan sonra dahada netlesecekdir,b ize düsünde elimizde geldiginde yardimci olmak.
Alıntı | Yöneticiye raporla
musa aslan
-14 #4 musa aslan 18-06-2017 09:57
kusura bakmayin pdk,yi sizin gibi dosünmüyoru. kdp gercek yurtseverligi sergiliyor.bira z durustluk herzaman iyidir selamlar.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Ciyayi
+4 #3 Ciyayi 18-06-2017 08:43
Eger Dogruysa. Bin kere Hayirli Olsun ve Yürekten Kutlarim?YPG enin verdigi bunca Kan ve Emegin bedelide Cok Buhaya karsiligini Almalidir. bu YPG ve YPJ ve Onlarla heraket edenin hakidir, Dehasida Olmalidir. Bagimsiz Demokratik bir devlet Olmalidir. Bu Emegin Karsiligi Bence?
Alıntı | Yöneticiye raporla
Ali Duman
+16 #2 Ali Duman 17-06-2017 21:19
YPG,yi kutluyorum.Siya setin en püf noktasina kadar yapiyorlar,Kürd istan resmen ilan edilmedi ama,bu anlasmalar,bagi msizligin arefesi oldugunu gösteriyor.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Xido
+9 #1 Xido 17-06-2017 19:57
Eger gercekse Gurur duyulacak bir hamle diyebiliriz.dem ekki büyük lokmayi cignemeden yutmaya kalktinmi girtlaginda kalir.Rojavada yapilan siyasi askeri ve politik hamleler yerinde ve dogrudur.birlik ten söz ediyoruz. bu kervanda farkli milletler Kürtlerin semsiyesi altinda gönüllü toplaniyorsa bilin ki Rojavadaki Kahramanlari en barbar ordular yenemez.irk din mezhep ayirimi yapmadan esit davranirsan kazandin demektir.eger gercekse 10 yil uzun bir zamandir.nicin amerikalilar Ypg yi müttefik olarak görüyor? karsisinda herseyden evel dissiplinli,lai k düsünen kadinlari esit gören Komuta kadamesi tek bir olan gerilla taktigini iyi bilen degerli komutanlari olan Para icin degil vatani icin savasan bir yapidan bahsediyoruz.He rgün onlarca genc kiz ve erkeklerimiz kahramanca savasip topraga düsüyor.bunu tek biz söylemiyoruz dünya söylüyor.Peki ypg kimdir?=PKK peki KDP kimdir?onuda siz kiyaslayin.
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It