Yorumlar   

eski gerilla
+4 #2 eski gerilla 19-03-2017 14:17
sayin cemil bayik hallen halk tarafinda senden acillen cevap beklemetedir handeklerle ilgili bir özelestirin o9lmayacak mi bir de3 kürt gencleri handeklerde ölürkehn ne yardim yaptin bir sözünde avrupadaki kürtleredeir coik atesli bir sekilde handek savunuyordunuz kac cocugunuz handeklerdekile re yardimci olmak icin gidip savasarak sehit oldu7 bir hanginiz kendi cocuklarinizin dügünlerini iptal etiniz sehit olan genclerin anilari icin hanginiz cocfuklarinizi evlendirirken fakir kürt halkinedan doygu sönürüsü yaparak topladiginiz paralari handeklerden dolayi evinden olanlara yardim olarak yoladiniz yasamak yanliz sizin icin midir size soruyorum ölüm tacirleri kürt halki sizleri bu yaptiginiz sahtakarliktan dolayi sizi hic bir zaman af etmeyecektir.ye kko9mun basindaki cocugunu evlendirirkejn tan 50000 topladi haberiniz olsun bizim düsmanla sor4unumuz var yanliz sahtakar kürtleri tanimak gerekir
Alıntı | Yöneticiye raporla
R. Celik
+4 #1 R. Celik 19-03-2017 12:58
Bu ruh haliniz ile, yani türk solu hayranliginiz, Kürdlere bir zitrnik bir sey kazandiramazsiniz.
Her akli basinda bir insan hedeflerini kücülterek basarmaya calisir. Siz ne yapiyorsunuz? Hedefleriniz büyütüp duruyorsunuz ve hic bir basari elde edemiyorsunuz.
dönüp dönüp hep ayni yere geliyorsunuz. AYni seyleri yapmak ile baska snouc alamayacaginiz ortada iken, hep bos kürek salliyorsunuz.
Siz ve gurubunuz PKK nin basindan ne zaman istifa edip, yerinizi daha enerjik ve Kürdi olanlara birakacaksiniz?
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It