Yorumlar   

cesur efendi
+6 #8 cesur efendi 05-02-2018 21:37
Okuyanlar dogru okumus, Kürdü sevdiginden deyil, Türklige acidigi icin böyle düsünüyor, arti Güzel abimiz 77 yasinda, hayati boyunca söylenenleri oynamis, suan gördügü sanaryo, iyi seylerin olmiyacagini bördügü icin, böyle düsünüyor, kendi payimdan, eylemini hakli buluyorum, ve destekliyorum, busavas devam etmesi halinde, cok insanin canina mal olacagini düsünerekten, savasa hayir diyorum. Dolaysiyle Akpinar beyefendi,ve onun gibi düsünenler savasa hayir kampanyalarini destekliyorum.
Alıntı | Yöneticiye raporla
hidir
+5 #7 hidir 05-02-2018 19:33
türk o halen türkün temiz oldugunu göstermege cagiriyor
türklesmis ilkel solcular belki onu devrimci ilan eder
ama onlarin ruhlari beyinleri zaten bozulmus
önce ortada bir savas itibaren bir türk isgali ve terörü söz konusu
yani samimiyse
isgale karsi ciksin
türk terörüne karsi ciksin
türk terörüne hayir desin
ayip olur sormasi
br vampir kuzey kürdistan yakilirken tecavüz mü yapiyordun?
Alıntı | Yöneticiye raporla
Dogru okuyan
+9 #6 Dogru okuyan 05-02-2018 08:18
Posta gazetesinde afrin saldirisini destekliyorum diyor : "Askeri otorite değilim ama gördüğümüz, duyduğumuz kadarıyla gayet doğru gidiyor. Destekliyorum ama çok dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Amerika 30 ihtimal üzerine 30 senelik plan yapar. Bizim Genelkurmayımız üç beş ihtimal üzerine üç beş senelik plan yapar. Desturlu gidilmeli. Diplomasiyi ayarlamamız lazım. Filler tepinirken çimenler ezilmesin."
Alıntı | Yöneticiye raporla
Qom-di
+6 #5 Qom-di 05-02-2018 04:46
Tirkin komedyeni ancak bule olir!
Sinir bozucu. Hersey ii gidi ve Ben savas a
Karsiyim. Qure be namus.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Barzan
+2 #4 Barzan 04-02-2018 19:27
Turkler rejim kar§iti olurlar ama devlet kar§iti olmalari istisnadir.
Bu yùzden Metin beyi anlamak gerekli.Hiç olmasa Alivi Kemal Kilicdaroglu gibi konu§muyor.
Bari§ severlik koto bir tutum deyil.
Devletin §iddetine kar§i olan Kurdin savunma §iddetinede kar§i olur.
Sava§ kar§iti felsefe budur.
"Bende Kurd a§ki yoktur devlete hizmet etmeye hazirim" demiyor.
Herkesin biz Kurdler gibi olmasi §art deyil.
Turk muhalefeti budur.
Sanki halkalarin ve ulusalarin ulusal kurtulu§ hareketini devlet olmasini istiyen tùrkler solculari bunu biz Kurdlerinde hakki oldugunumu soylùyor?
Bir merhum Ibrahim Kaypakkaya,yi birde Ismail Be§ikci,yi tanidik.
PKK,deki konu§an Tùrkler Kurde dù§manlik yaparken Metin beyè §ùkùr.
Tùrklùk halleri.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Dogru okuyan
+17 #3 Dogru okuyan 04-02-2018 18:07
Bu kisi efrin saldirisinin dogru yolda oldugunu söylüyor. Bu ne bicim savas karsitligi? Onlarin Savasa karsiyim kürtler icin söylenmiyor
Alıntı | Yöneticiye raporla
cesur efendi
+3 #2 cesur efendi 04-02-2018 17:33
Bir insan yasadigi ülkede fikrini söyliyemiyorsa orada demikrasi denen sistem calismiyor.Bu kadar basit. Sorunlara cözüm ararken,icinde yasanilan siystemin ic isleyisini bilmekten gecer.yoksa KISIR döngüde dolanirsin . düsüncede, israr eden kaynak,nerden hareket etigini tespit etmek yoluyla, carelere bakmak lazim, önemli olan zit catismalarin sebebini, bularaktan hareket etmek gerekiyor.Güzel yillara meydan okuyan deyerli halk tanigi Akpinar bey efendiye saygilarimi sunarken, fikirlerine katilaraktan, savasa hayir diyorum. Savastan yana kararini veren zaten kimseyi konusturmiyorla r. ceza yagar diye sopayi yukardan gosteriyorlar. Bir sanatci gerektigi yerde ve zamanda fikrini halka söylemelerini onayliyorum . Masa basinda ferman dagitmak ile halk icinde yasamak arasinda büyük fark vardir,yasa ve gör misali,yasamami ssan bilemesin, beraber yasamanin yollarini bulmak ile baris gelir. Tüm deyerli sanat sempollere saygilarimi sunar.Savasi durdurma kampanyalarinda üstün basarilar dilerim.
Alıntı | Yöneticiye raporla
memo
+10 #1 memo 04-02-2018 10:50
postal yalayip (Afrin harekati iyi gidiyor diyor) ardindan savasa karsi cikiyor?ortada cok asagilik bir durum var ama akpinar bundan 'devrimci' bir durus cikariyor.hapis yatarim diyor.komedi ötesi gercekten.. türklerin en ilimlisi bu ve bunun gibilerdir.ama Kürt düsmanligi bu alcaginda ruhuna islemis.sizde öyle güzel vermissiniz ki basligi okuyan bu alcagi muhalif,demokra t,insan sayacak..
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It