Yorumlar   

SERHATLI
+9 #11 SERHATLI 04-02-2015 12:03
SUC ONLARDAMI YOKSA BIZDEMI..HALA TURKLE KARDES OLMAK ICIN KAC DNE ROPOSLI OLSUN KAC DANE KOBENI OLSUN KAC DANE CIZREDEKI KIBI COCUKLARIMIZ ÖLSUN..BEN SU KADAR OY ALIRSAM BU KADAR MILETVEKILIGI CIKARIRSAM YADA SU KALDUGU SAGLAMA ALIRSAM AYAKLARI ILE GIDERSEK DAHA COK HAYEL KIRIKLIGI YASARIZ..TC NIN AZILI FASISTLERININ ICERISI YANIYOR ..KÜRD CENGAVERLIGI DAIS KÖPEKLERINE KOBENIYI MEZAR ETDIKLERI ICIN..BUNLARIN ICERISINDE KENDISINI SOLCU SOSYALIZT SAYANLARDA AZ DEGIL..KÜRDLERI ESKI KÜRD OLARAK GÖRUYORLAR..MAD EM BUNLAR O KADAR DOGRULARI SÖYLUYORLAR NEDEN HALKIN ICERISINDE ÖRGUTLENMIYORLA R..NEDEN BIR YERDE BIR MUHDARLIGI KAZANAMIYORLAR. .BUNLARIN AMACI AYNI KÜRKCU KIBI SECILECEK YER ISDIYORLAR KÜRDLERIN SIRDINDAN PARALARINI KAZANSINLAR VEDE LAF EBELIGINE DEVAM ETSINLER..SON OLARAK ON DANE KÜRD BIR ARADA KÜRDCE KONUSUYOR ARAYA BÖYLE BIR UYANIK KOKUSMUS SOLCU girdimiturkce konusuyorlar..b unlarin amacinin ne oldugunu anlayan anlamistir..ina dina HER BIJI KÜRD Ü KÜRDISTAN.BIMRE IHANET...
Alıntı | Yöneticiye raporla
Brahim Sebi
+5 #10 Brahim Sebi 03-02-2015 10:16
Sayin Huseyin Hurmetler.Bana Göre Her Hangi bir Yurtsever Kurdün ABD ve Bati Karsiligi Dile Getirmek Kurdistan Özgürlük Heraketine Kardan Ziyade Deha Cok Zerar verir..Bu Karsitligini Herkes terk Etmelidir.diye Dününüyorum. Biz Kurdler bir Söz Vardir Dar Günde Tek bir Dostu olsun ?Bin Kat.Rahat Günlerdostuna Bedeldir.Bunu Kobani Savasinda sahid Olduk Basta 57 Islam Devletleri TC. Olmak Özere Nasil O Azgin Zebenileri Nasil Örgütleyip Silahlandirip Bizleri Yok etmek icin Saldirtilar.Biz Bunlari Unutmayiz. ABD ve Bati Devletleri Nasil bizim Hawarimiza Yetistigini Halada Bizimle Beraber bu DAIS Zebenilere Nasil Bonbalandigini Sahid Oluyoruz biz Bunuda Unutmayiz.Ayret en O Kendini Satmis Sahte Islamcilar. Islam Adini Kulanan Hizbi Kontra. ve su anki Huda Par TC eyle kendini Bazarilan Bu Pramiter Yapi Gercek te DAIS nidir Bunu Bulmiyen Yok. Bu Satlik Islam ve halklar Düsmani Kuzey Kurdistan da temizlenmesi Zaruridir. Basta Görev Hekiki Kurd Islammcilara Düser
Alıntı | Yöneticiye raporla
Rodino
+6 #9 Rodino 03-02-2015 09:28
Kobané zaferine sevinmeyen Kurd dusmani TC'
nin basi super adam Turk olmayan Turk irkcisi
bay Receb ve Hizbul jitem Hudapar ve Ihbarci avukat gillerden baskasidegildir.
Emperyalizmin en tortusu en zalimi iscilerin grev
ini yasaklayacak kadar vahsi TC'in ozendigi emperyalizmdir. ABD hicdegilse Barbarlara karsi Kobané direniscilerini destekledi Zalim TC
Emperyalizmi ID barbarlarini desteklemekten geri durmadi...
Katil TC emperyalizmine karsi cikmayan bir Turk solcusuna solcu demek buyuk bir alcakliktir...
Cunku bu asaglik TC emperyalizmi Kucuk Cocuklarimizi nisan alarak olduren turk polisini
askerini egiten insanliktan cikaran bir sistemin
adidir TC emperyalizmi...
RA
Alıntı | Yöneticiye raporla
Vedat
+4 #8 Vedat 03-02-2015 08:00
Ne Kütrlüğü bu savaş gerisinde ahkam kesen,canıyla bu savaşı yürüten yiğitlere pervadızca saldıran,sözüm ona "eleştiren"o pespaye Kürtlere bırakmayacağız, nede solculuğu o Türk ırkçılığı bulamacına batırıp, batrıp sonuçta kendisinden başka kandıracağı bir Allah'ın kulu bulamayan sahte ve zavalı "solcu"ya bırakacağız! Ben bu solcuları hep şöyle tarif ederim,hobi solcuları yada devrim derdi olmayan devrimciler. Sayın İnan biz bu her ikisinide bu zavallılara bırakmayız solculuğunda,Kü rtlüğünde evelallah hakını veriyoruz,verec eğinde,siz ve herkes rahat olsun. Aslında Kobani'de kurtulan onlarında onuru olmuştur.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Mirto
-18 #7 Mirto 03-02-2015 05:07
Bijii serok OBAMAAAAA diye yarin haykirirsaniz hic sasirmam,ISID i besleyen silahlandiran ve ortadoguya salan ABD, finans kaynak sunan suudi arabistran, kamp yeri ve silah sevikayti gecis güzergahi saglayan TC , ne hikmettir bilinmez birden bire ABD de suudi de ISID düsmani kesildiler,bizi m kehraman ypg ve bazi türk solculari da ABD li ve SUUDi mütefiklerle birlikte omuz omuza yoldasca isid e karsi direndiler.asli nda ABD nin ve suudi nin önünde secdeye varsaniz da azdir, yarin esede karsi alavare dalavere kürt memed nöbete derlerse sasirmayin. Onursuz ,Kisiliksiz, ilkesiz,Firsatc i, omurgasiz, köle zihniyetinden kurtulamayan, iki yüzlü bir Kürt olmaktansa Kürtlügümden istifa ederim daha iyidir.
Alıntı | Yöneticiye raporla
aliser qocgiri
+9 #6 aliser qocgiri 03-02-2015 00:17
o türk solcusuna bir soruda ben sorayim madem amerikya bu kadar karsisiniz 40 senedir türkleri natodan cikmaya neden ikna edemediniz?
diyelimki Amerika Petrol icin kürtlere yardim ediyor.
peki siz türk xhunxarlar tam bin senedir petrolümüze suyumuza topragimiza müzügümüze mutfagimiza dilimize kültürümüze sanatimiza el koymussunuz üstelikte bizi fiziki olarak yok etmeye calisiyorsunuz.
sizin sömürgeci isgalinizden amerkanin Petrol cikari on kat daha iyi degilmidir? cünkü amerikalilarda hic degilse biraz vicdan var sizde oda yok.
kobani sinirlarina tanklarinizi yigip ordaki ölümleri izlemeniz hic bir Zaman unutulmiyacakti r size ragmen amerikalilarin havadan yaptigi yardimda tabbiki.
ben sahis olarak sömürgeciligin her türlüsüne karsiyim amma ölüm kalim zamaninda uzatilan dost elinide geri cevirecek kadar aptal degilim.
bazi ümmetci ve solcu kürdün ihaneti olmasa türkler ve araplar böyle bosbogazanlik yapamazlar,
Alıntı | Yöneticiye raporla
aydin
+10 #5 aydin 02-02-2015 23:16
meseleye sinifsal bakan o geri zekaliya niye "bende meseleye sopasal bakiyorum" deyip bir guzel sopalamadin!!! bizim "anti emperyalist" Kurdü de "ben meseleye "kevirsel bakiyorum" deyip seytan taslar gibi taslamaliydin!! !
sinifsal bakan da, antiemperyalist bakan da Erdogan gibi, Bahçeli gibi bakiyor. kendilerini kandirsinlar, Kurdler artik yutmuyor (hdp yoneticileri hariç)
Alıntı | Yöneticiye raporla
ari
+11 #4 ari 02-02-2015 23:13
Ben o türkü anlayabilirim,a ma bu mantikta olan Kürdü anlayamam ben o mantigi kabul edemem,binamusl ar Kürd Kizlarini Pazarda harac mezat satiyorlar,hicm i sizde gurur yok hicmi sizede seref yok,insaliktan nasibini almamislar sizde insani duygudami yok,hele o Diyarbakirda toplanan kitle size en agir hakaret az gelir,turke yaranarak Cenete gideceksin öylemi,sizler hem bu dunyada eger varsa oteki Dünyadada naletlisiniz.ye ter da 30 senede bir Milyon Kürt öldü uyanmaniz icin Meteor Firtinasimi cikaralim.
Alıntı | Yöneticiye raporla
mehmet sengül
-20 #3 mehmet sengül 02-02-2015 20:57
Kobanen zaferi Kürt halki icin oldugu kadar ortadoguda yasayan diger halklar icinde cok büyük ve anlamli bir zaferdir. bence yazi da derinlik yok.snx
Alıntı | Yöneticiye raporla
Ibrahim
+27 #2 Ibrahim 02-02-2015 19:04
Kobane zaferiyle gurur duymayan Kurdun Amerikanin yardimina kuskuyla bakan solcunun vede is-ite yaltaklanan Kurdun bizim dunyamizda yeri yoktur.
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It