Yorumlar   

Zerdest Agiri
-21 #7 Zerdest Agiri 07-02-2019 08:44
Ömrünü Kürd Ulusal davasina adamis sayin Haydar Işık`a sözümona elestiri adi altinda hakaret eden sevgili "yurtsever barzaniciler" sizin kalibreniz nedir ki, bu kadar üst perdeden ucuyorsunuz. Yasli bir Kürd büyügüne bu üslupla gelen adamin fikride zikride düsmana hizmet ediyor. Gidin bir arastirin neden Haydar abi, önce yazdigi gazeteden uzaklastirildi diye bre barzani üfürükcüleri. Siz kim Kürdistanin özgürlügünü savunmak kim. Saglik sorunlarina ragmen yinede birseyler yazma geregi duyan Haydar abinin ellerinden öpüyorum. Isvicreden Zerdest Agiri
Alıntı | Yöneticiye raporla
Sipan
+25 #6 Sipan 04-02-2019 08:54
Uzun bir süredir sürekli takip etmeme ragmen yorum yazmiyorum.Dün dayanamayip yazdigim yazara yönelik elestiri-yorum maalesef yayinlanmamis.
Umarim bu sorumuda Sansür etmezsiniz.
Sayin haydar Isik bu yasiniza gelmis bir Kürd olarak beyniniz özgürmü acaba?
Alıntı | Yöneticiye raporla
Sipan
+26 #5 Sipan 03-02-2019 10:51
Sayin Isik, kizmadan, gücenmeden yapilacak elestiri her zamanki gibi bir kulagindan girip diger kulagindan cikacagini biliyorum. Amacim seni ikna degil, okurlara ipotekli zihniyetini azda olsa göstermektir. Türk devletine atip tutuyorsun ama ayni dili konusmaktanda imtina etmiyorsun(!) Basurdaki hükümet TC ve sana= PKK ye göre her ne Kadar "sözde" bile olsa tüm Kürdlerin kalbinde ÖZ dür. sana ve PKK ye görechevlerin "Kücük Ankara" olmasi bile iyiye isaretin bir itirafidir Bu Hevlerin Basurun Baskenti oldugunun istemsiz bir itirafi oluyor. bakuru birak Rojavayi ne rezil hale getirdiginize bir bakin, beyni ipotekli olmayan biri entellektüel bir Kürd Aydini oldugunu iddia eden biri ideolojik saplantilarla, partizanca düsüncelerini yazmaz.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Scharro
+27 #4 Scharro 03-02-2019 09:15
K Ali

Senin Haydar Işık eleştiri kaldıran yazar değil , ........ değil

Ona yazdığım yorumlar 95% sansüre takıldı

Haydar gitsin TC ilhakini ilkin Rojava için savunsin Muridlerle bakalım o cesareti var mi............... ............... ............
Alıntı | Yöneticiye raporla
K Ali
-31 #3 K Ali 02-02-2019 21:40
Ne oldu, gercekler karsisinda sus pus oldunuz degilmi.Niye yazmiyorsunuz deyin ki haydar bey yanlis yazdiniz diyemiyorsunuz. Kral ciplak ne kadar ikinsanizda gizlesenizde kilif uydurmaya calis sanizda gunes balcikla sivanmaz.Barzan i hayranlari dilinizi mi yuttunuz bir nusubet bin nasihatten iyidir. Sayin bildirici bana ambargo uygulasada.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Dan
-28 #2 Dan 02-02-2019 03:34
Walla ben kizmiyorum, gucenmiyorum, dikkatlice okudum ve maalesef uzucu de olsa katilmak zorundayim.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Miho
+13 #1 Miho 01-02-2019 21:54
Dad Heyder
Sömürge ullusların karekteristik özeliklerinden biride yalanla yaşamaktır.
Düşmanlarının yaptıklarını karikatörize
ederek anlatırken,kend i konumlarını dile
getirmekten hep korkarlar.
Gerçek şu ki Kürd ulusunun bu hale gelmesinde birinci derecede sorumlu olan
Kürd örgütleridir.Kü rd örgütleri hiç bir zaman Bağımsız kürdistan şiarına inanmadılar,ve buna denk düşecek bir örgütlenme içinede girmediler.Kürd istan halkı ile sömürgeciler arasındaki köprülerin yıkmaktan hep korktular.
Kürdistan ulusal kurtuluş mücadelesini
sömürgeci ulusun sınırları içine hapsetiler.Kürd örgütleri kürdistanın parcalarında seksiyon örgütler kurup bu
örgütleri kendi idolojik denetimi altına aldılar.En kötüsüde taşaronculuğa soyunmaları oldu.Hata kimileri mal varlığını celatlarına teslim etiler.
Celatları ile bu kadar içli dışlı olalardan Kurdistani bir girişim beklemek,abesle iştigal etmektir.
İgneyi kendine çıvadızı başkasına
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It