Yorumlar   

Rohat Welat
-22 #6 Rohat Welat 23-01-2018 20:43
ROJEVA Kurdistan'a
niye vatan hainlerinden bahs ettiğim yorumumu yayınlamadınız ? NİYE ??????????????

SİZLERIN BURADAKİ GÖREVİ VATAN HAİNLERINİN BORAZANI VEYAHUT 'DA KORUNMASI MI ??
Alıntı | Yöneticiye raporla
Rohat Welat
-26 #5 Rohat Welat 21-01-2018 10:46
türklerle beraber say saya bileceğiniz kadar hepsi;

islamın keskin bekçisi ilân eder kendilerini..

Bunlar öyle kaşarlanmışlar ki yetimden çalar gider çoluğuna çocuğuna yedirir.rüşveti yer gider çoluk çocuğuna yedirir.pezeven lik yapar gider çoluk çocuğuna yedirir.haraç alır, katillik yapar,hile, dolandırıcılık ne dersen yapar gider çoluğuna çocuğuna yedirir. AMA "dindardırlar"k endileri! Hey sizin dininizin de fetvanızın da içine köpekler etsin...türkler i tarif etmeye mürekkepler yetmez..yeryüzü nden sileceksiniz pislikleri...
Alıntı | Yöneticiye raporla
Rohat Welat
-25 #4 Rohat Welat 21-01-2018 10:34
türkler,dinleri ve diyanetin fetvası; dünyada herhalde bunlar gibi kendi kendilerini alkışlayan bir toplum daha yoktur.Yalandan kendi kendilerine gaz verip kendi kendilerini bu kadar aptal yerine koyan bir toplum da yoktur.

Aziz Nesin oranı çok az söylemişti. Neyse.

"Adamlar"hayatında hiç görmediği ve hemde tıpkı KENDİ DİNİNDEN olan insanların üzerine BOMBALAR yağdırıyorlar ve buna karşı çıkması gereken " din adamları " yobaz ALÇAKLAR hep bir ağızdan hurra hadi adam öldürmeye adam öldürmeye diye millete gaz veriyorlar..

türklerin "sayesinde"dine inanmaları öğrendim!

Ulan ahlaksızlar ulan şerefsizler hani BİR İNSANI ÖLDÜRMEK BÜTÜN İNSANLIĞI ÖLDÜRMEKTİ..

İran ile Irakta bu türklerle aynı dindendirler değilmi?

İran Irak savaşında tam İKİ MİLYON AYNI DİNDEN İnsan biribirlerini öldürdüler..

Bu şerefsizlerin her zaman verebilecek bir fatvaları vardır!!

İran, Irak, tc, Yemen-sudi, suriye,tunus vd.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Rohat Welat
-22 #3 Rohat Welat 21-01-2018 10:03
türk dedik KIÇ yalayıcısı türklerin reisi dedik geldik türkün Kürd düşmanlığı ile donatılmış sahtekar din bezirganlığına. .Dedik ya türklerin herşeyi ikiyüzlücedir.. Dinleri de öyle sahtekarcadır.t ürklerin diyanetinin Efrin için verdiği fetvaya gelmeden önce bir daha türklerin özellikle hiristiyan umumiyetle de müslüman harici herkes için yanı bütün gayri müslümanlar için onlar kafirdir ellerinden kesilmiş et filan yenmez derler.Sen 3 MİLYON "insanla-türkle " gel Avrupanın hizmetçiliğini yap euro-dolar kazan,turist euro-dolar getirsin diye kıçını bile pazarla,onların paraları ile ET de dahil bütün yaşamını o parayla kur,o parayla hacca git,o parayla kurban kes, o parayla şunu yap bunu yap ama gavurun elinden ET yenmez de..E o Eti hangi parayla alıyorsun be İKİYÜZLÜ sahtekar..gelel im EFRİN'E..
Alıntı | Yöneticiye raporla
Rohat Welat
-24 #2 Rohat Welat 21-01-2018 09:43
türkler KIÇ filan deyince aklıma geldi. türklerin en RÜTBELİSİ olan GÜRCÜ recep tayip erdoğan geçen bir konuşmasında Kürdler için KIÇLARI kirli dediydi bir konuşmasında !

Yani götü boklu Kürdler dediydi.

İnsanın aklına ister istemez geliyor acaba recep tayip ne zaman bir Kürdün Şeyini yaladı da Kürdün götünün boklu olduğunu görmüş bilen VARMI? İki gün önce bir yerde recep gibi devşirme olan ve aslen bir balkan türkü olan birine recep tayip'in Kürdler için böyle dediğini söylediğimde adam hemen bu recep KIÇ yalayacısımıdır yoksa s..k yalayıcısımıdır ne ? diye söylendi ve arkasından da işte budur türklerin Reisi cumhuru diye bitirince sözünü bende ona ; işte gerçek türk işte türklerin reisleri işte GERÇEK HAKİKKİ türk ahlakı budur dedim..
aklıma geldi
Alıntı | Yöneticiye raporla
Rohat Welat
-24 #1 Rohat Welat 21-01-2018 09:18
türkleri anlatırken artık terbiye sınırlarımızı aşacağız türkler hangi dil ile bize hitap ediyorlarsa hangi hayat tarzını bizlere laik görüyorlarsa bizde onlara aynı şekilde karşılık vereceğiz.Onlar a laik oldukları dille hitap edeceğiz! Kulanacağım na-hoş sözler için namuslu insanlardan özür diliyorum.

türktür bunlar her kalıba girer çıkarlar "gavur" der gavurun onlara turist olarak gelmesi için götlerini verirler.türkle ri birebir tanıyan herkes bilirki türkler bütün avrupa ve ABD,Rusya vd.türklerin dışındaki bütün milletlere gavur der kâfir der ama aynı zaman da o gavur ve kâfir dediklerinin KIÇLARINI yalarlar..türkl erin kadınlarının yüzde 95 i Avrupa'da temizlikçi dir ama izin için memleketlerine gittiklerinde çeplerinde gavur dediklerinin euroları dolarları ile havalarından geçilmezler..Za n edersin ki dünyayı onlar yarattı!
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It