Yorumlar   

Cuma
+1 #5 Cuma 03-09-2017 09:13
Degerli Hocam her misrasi kürt halki icin altin degerindeki yaziniz icin tesekkürler. Her bir tespitiniz her kürt bireyi ve partisi icin birlestirici bütünlestirici harctir. Güncel oldugu icin önemle öne cikan bagimsiz Kürdistan tavriniz cok yerindedir. Barzani elestirisi baska Bagimsiz kürdistan'i savunmak baska seylerdir. Bazi akli eveller Barzani elestirisi yapacagim diye kolaylikla her cesit türk irkciliginin iz düsümüne düse biliyorlar. Ve bunu öyle marjinal yerlerde degil ana akim Kürt medyasinda yapiyorlar. Dogru tavir Sayin Barzani'den istemimiz Bagimsiz Kürdistan hemen simdi ve bütün TC askeri üslerini derhal kapatiniz olmali. Bir de CORBA meselesi var bütün kültürü at sirti olanlara CORBA nin hasini PKK Rojava Ve suriyede iyi icirdi. Korkudan Cin seddi örüyorlar bu da bize büyük sereftir degilmi hocam kalin saglikla selamlar
Alıntı | Yöneticiye raporla
simko engizek
+1 #4 simko engizek 29-08-2017 15:38
Beni ben olarak, varlığım, kültürüm, rengim ile tanımak zorundasın. Yoksa hep karşımda olacaksın."

gotin:frantz fanon ya da engizek doruklarında ve tüm Kürdistan dağlarında Komutanı ve Piro Welate ne mir Şexo Dirlik ile yürüyen Simko der bunu Kürdistan düşmanlarına.
silav u rez Ape Welat u rumeta Dersimi.her hebi Ape Haydaro.✌️✌️✌️
Alıntı | Yöneticiye raporla
Firat keskinciler
+3 #3 Firat keskinciler 27-08-2017 20:41
Kader tayın hakkı amasız, fakatsız desteklenmelidi r. Barzani ailesi öncülük yapıyorsa mertçe hakkını vermek gerekir. 18 Üs hikayesi PKK'nin komplosudur. Bunlar hikayeden ibarettir.Doğru ysa bu üstlerden sıkılan tek mermi yok.Bu nasıl üs oluyor?
Alıntı | Yöneticiye raporla
R. Celik
-5 #2 R. Celik 27-08-2017 12:57
Sayinn Hocam, Size tesekkür eder daha nice nice saglikli yillar ve bu güzel düsüncelerinizi n devamini dilerim.
Sayin Hocam: Türklerin yüde 95`i (sagcisi, solcusu, orta yolcusu, futbolcusu he neyin nesi varsa, hepsi) türk irkcisidir. Sonradan katilan beyaz türklerde dahil olmak üzere.
Keskin solcularin görevide PKK ile dayanisma icine girip, Kürdlerin daha ne kadar komunist olduklarini, dünyaya duyurmak icindir. Tabi PKK de aptalca bu ise yatti!
Barzani`nin tüm bu hatalari da dahil,
bence Bagimsiz Kürdistan referandumunu desteklemeyen bilumum Kürdler vatan haini, aptal ve akilsizdir. Ben Kürd partisiyim diyen partilerin, referanduma karsi gelen tüm üyelerini partilerden derhal ihrac etmeliler.
Her bijit Kurdistan`a Serbixwe u Azad.......
Alıntı | Yöneticiye raporla
ari
-4 #1 ari 26-08-2017 21:25
Hocam,Sehidimiz in ismi.Birlik degil Dirlik olacak ,tc kimyasal silah kulanarak sehid etmisti
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It