Yorumlar   

Ali Duman
-20 #2 Ali Duman 20-12-2015 19:36
Kürdistandaki halk ayaklanmasi ve fasist baskilara karsi direnisi destekliyoruz!! !Kazilan hendekler,atila n taslar,atilan sloganlarin hepsi direnmektir.Fas isizm ve tayip Erdogan ceteleri yenileceginden eminiz!!!
Alıntı | Yöneticiye raporla
Miho
-16 #1 Miho 20-12-2015 18:38
Kürdistana sefer var
Bu sefer kimin destegiyle sürdürürürülüyor?
Yada kimin tanklarıyla,kim in toplarıyla,kimi n parasıyla?Kurul uşundan günümüze dek dış ticaret açığı veren bir devlete bu pahalı silahları kim verdi?Bu silahların sahiplerinin onayı olmadan savaş ilan edilebilinirmi? Bu silahların sahipleri,mazlu m Kürdistan ulusunun boğazlanmasına onay vermed mi?Katilerin katlıyamlarını 'savunma hakı' olarak degerlendirmedi mi?
Irak FN e baş vurup işgal orsusunun topraklarını terk etme istemesine FN verdigi utanç verici cevab(sorunları nızı kendi aranızda çözün) ın arkasında ki güç kim?Aynı güç yalandan 'Ey işgalci işgal etigin toprakları terket'arkasınd an da beline kuvet diyor.
Uşagıyla yalancıktan danışıklı düvüşe girişmiş
aman ha siz siz olun bu dövüşe inmazlık etmeyin,beyaz yalanlarla bu dövüşü süslemeye devam edin.Halen bu güçten şefaat bekleyenlerin vay haline,'Fukara' Fetoyu gaza getirip namluya sürdü,iade edilirse hiç kimse şaşmasın. Şimdi sıra kimde?
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It