Yorumlar   

SEVDA SUNER
+1 #11 SEVDA SUNER 05-12-2018 13:02
Sünni İslâm ve Milleti Hâkime Türk!

Osmanlı ve Türkiye’de gayrimüslimler ve Türk olmayanlara yapılanlar devam ediyor. 1914’te yapılan sayıma göre, Osmanlı’nın nüfusu 17.4 milyondur.

Bunun yaklaşık yüzde 31'i Hıristiyan nüfus olup, çok azı Musevi’dir. 1913-14’lerde Rumlar'ın temizlenmesine başlandı...
Alıntı | Yöneticiye raporla
sevda suner
-18 #10 sevda suner 19-06-2015 11:32
İSLAM VE İŞİD!

Çoğu İslamcı din adamı, RT Erdoğan'ı halife yapmak isteyen TC İslamcıları, Kuran metinlerinin, İslam dininin İŞİD tarafından yanlış anlaşıldığı ve yanlış yorumlandığını idda etmeye devam ediyorlar...
Bunlar kendi Osmanlı hayallerini gerçekleştirmek için, İŞİD'in aslında islamiyeti ve müslümanlığı lekelemek karalamak adına kurulmuş bir tezgah olduğu komplosunu tekrarlayıp duruyorlar...
Başta Diyanet denilen İslamcı çete ve sözde ılımlı geçinen AKP'ci İslamcılara göre, en iyi islam osmanlı İslamıdır ve Erdoğan'ın halifelik sistemi de buna dayanarak temellendirilec ektir...!
Alıntı | Yöneticiye raporla
Ali
-14 #9 Ali 27-09-2014 01:49
Alman Nazileri 1933-45 Jerusalem muftusu el huseyni orgutledi, bunlar. Nasircilar, baascilar. Ve arabmiliyetcile ri
Alıntı | Yöneticiye raporla
simko engizek
-17 #8 simko engizek 26-09-2014 20:10
kemalizm ve islamiyet kürd icin bir kasip kavurma hareketidir,bir talan yok etme hareketidir.müt his yabancilasmaya yol acar.

serok apo

muhammed icin,ali icin aglayan serseriler, ayyas misto´ya saygi gösteren her kürd kendi topragina,kendi anadiline,kendi halkina ihanet etmis bir haramzede soytarisi.yasam i haram zikim olsun.
muhammed adina,fasist tc icin kendi halkina savasan her kürdün cenneti gerilla´nin kursunu olsun.

benim görüsüm istisna degildir-milyon larca kürdistan genci böyle düsünür.
cünkü kizildüsman kimdir biliriz.

silav u rez,biji berxwedane rojava kurdistane u welate roje.

rehevale ne mir AHMED RAPO
Alıntı | Yöneticiye raporla
Newroz Agirêsor
-8 #7 Newroz Agirêsor 23-09-2014 21:54
Kürtler tarafindan islam barbarlarinin barbar Kitabi QURAN`i kerimi "Biji Kürdistan" diyerek yakiyorlar. Sorani lehcesiyle söyle haykiriyorlar; YASASIN O KÜRTLERE KI; ARAPLARIN KÖLESI OLMAYANLAR. Halkimiz Kemalistlerin NUTUKLARINI, Araplarin KURAN`Ini yakmali ve tanimamalidir. Izlemek icin link; http://www.youtube.com/watch?v=IPI75lsD7oo&bpctr=1411510743 UMARIM ROJEVA KURDISTANA EMEK VEREN ARKADASLAR BU YORUMUMU YAYINLARLAR. SAYGILAR
Alıntı | Yöneticiye raporla
Newroz Agirêsor
-11 #6 Newroz Agirêsor 23-09-2014 21:06
BAZI MÜSLÜMANLASTIRI LMIS KENDILERINE "KÜRT" DIYENLER NEDEN BU YAZIYA GOCUNUYORLAR. KEMALIST YADA ISLAM OLANLAR; ÖZÜNÜ KAYBEDENLERDIR. SHENGAL KAN ICINDE AGLARKEN YASLI BIR KÜRD EZÎDI ONLARI isid`e satan PDK-li Güneylilerin yüzlerine bagirarak-kurma nci lehcesinde diyordu. "WE EM TENE HILI$T, MA ERZANI FIROSHT-HÛN JI BERE EZÎDI BÛN EZÎDI" yani SIZ BIZI YALNIZ BIRAKTINIZ, BIZLERI UCUZA SATTINIZ-SIZDE ÖNCEDEN EZIDIYDINIZ EZÎDI.." ACIK SÖYLEMEK GEREKIRSE ARAMIZDA KEMALIST OLANLAR-ISLAM OLANLAR DÜSMANIN ZEHIRINI TASIYANLARDIR. KÜRDLER YALNIZ ATALARININ KÜLTÜRÜNÜ YASAMALIDIR. BAKIN HALEPCE, ROBOSKI, DERSIM, MARAS-HATTA VAN DEPREMINDE DÜSMANIN MOTIFI MAMOSTE HAYDARIN BELIRTTIGI GIBI ISLAM GERCEKLIGIDIR. "VAY BUNLAR GERCEK MÜSLÜMAN DEGILDIR" DIYE ZEHIRI SULANDIRARAK YUTTURMAYA CALISANLARI HALKIMIZ CAN VERE VERE GÖRÜYOR. VE EMIN OLUN KI; BU YESIL KATLIAMLARDAN SONRA-INSANLARI MIZ EN AZINDAN KENDI KADIM ÖZLERINI ARAMA CABASINA GIRECEKLERDIR. ONURLU OLAN BUDUR, ULUSAL OLAN BUDUR.
Alıntı | Yöneticiye raporla
ömer
-16 #5 ömer 23-09-2014 19:48
muharrem cehaletoglu caktirmadan yorum adi altinda kendisine benziyenler adina tehdit yazmis.


Ben sizi kürdün ve kürdistanın ve bu yolda mücadele edenlerin dostu zannettim.
Özür dilerim.

Jı Amede
muharrem
Alıntı | Yöneticiye raporla
ramazan
+9 #4 ramazan 23-09-2014 18:08
yorum adi altinda yazi yazip islam fasizmini savunan zatlar bu katliamlari göremiyorlarmi. 1500 yil önce biz kürt ve yezidiydik ve mutluyduk ne zaman bu barbar din( islam fasizmi) ortaya cikti bölge halklari kan revan icinde kaldi ya islam olacak ya ölecek. ( hani zorlama yoktu) özellikle türkler türki bölgelerden daha cok kiyima ugradilar. cahiliye devri diye bir yalan uydurdular. cahiliye madem islamda önce vardi. bu islam adina savasan canavarlari erkeklermi dogurmustu. bana kalsa kürtlerin yapacagi ilk is alin sizin bu caglar öncesi ilkel dininiz sizin olsun derler ve tekrar yezidi olurlar.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Memalan
-13 #3 Memalan 23-09-2014 17:11
..... (devam) PKK,nin hem kuzeyde, hem güneyde, hemde güneybati-Rojav adaki stratejisi bos cikti maalesef, sorunlari parti-ideoloji gözlügüyle bakmak hep kaybetirecektir , cünkü sorun A veya B partisinin ideolojik sorunu degildir. Teshisi dogru koymak lazim. Sorun Ulusal bir sorundur, devlet olma sorunudur. Eger siz "Devlet ilkelliktir" deyip redederseniz istediginiz kadar göreceli basarilar elde edin , gecicidir. M.Karayilan dogru tespiti sonunda yakalayabildi bugünkü röportajindaki tespitler cok önemlidir,ama topu yine taca atmaya calisiyor. Imraliya havale ediyor, imraliya havale edilen her sorunun hangi denetimlerden ve redektelerden gectigini 15 yildir hep birlikte yasiyoruz. Kürtler savascilarina hangi partiden olurlarsa olsunlar sahip cikacaktir elbette ama evlatlarinin yanlis politikalarin kurbani olmasinida kabul etmeyeceklerdir .
Alıntı | Yöneticiye raporla
Memalan
-14 #2 Memalan 23-09-2014 17:09
Bugün güneyde ve Rojavada "islam" adina yapilan katliamlar, türk ve arap sömürgeciligini n maskelenmis halidir. "Islamo fasizm" dediginiz mahluklar alaattinin lambasindan cikmadilar. Irakda musul,u isgal eden o ceteleri yönetenler ve savasanlarin cok büyük bir cogunlugu sunni arap baas artiklaridir. Suriyede Kobani ye 1 haftadir saldiran capulculari seyreden Esad köpegi sevincten avuclarini ovuyor neredeyse bayram ilan etmedigi kaldi, PKK,nin sözde dostu Esad kopegi demi sunniydi? kuzeyde TC nin ISID e silah cephane, eleman, yaralilari tedavi imkani saglamasi AKP iktidarinin yapisindan ziyade TC devletinin sömürgeci-isgal ci yapisinda aramak gerekiyor. ISID,in Kobaniye saldirisinin projesini-plani n lojistik ve askeri direktiflerini bizzat Türk devleti MIT kontroluyla yönetiyor. ISID,in ANAKARARGAHI ANKARA dir. Sömürgecilerle- isgalcilerle baglarimizi koparmadikca hep kaybedenler Kürtler olacak. .(devam...)
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It