Yorumlar   

Ali Haydar Kimsori
-43 #11 Ali Haydar Kimsori 13-12-2016 15:49
Yasanan ölümlere hic sevinmedim ama her ölüme de üzülmem. Simdi Türk halkina sunu soylemek istiyorum; ya baristan yana olacaksin yada savasin sonuclarina katlanacaksin. Bunun ucuncu yolu yok. Oyle Kurdler öldügünde sevincten davul zurna cal, kendi tarafainda ölümler olunca salya sümük aglayip beddua yagdirmak yok. Hani sen karaman millettin? Hani vatan icin canini severek veriyordun? Sehit düsen gerillalar arkasinda aglayan hic bir Kürd gördünmü?
Alıntı | Yöneticiye raporla
hidir
-50 #10 hidir 12-12-2016 20:00
yürek insanlari kutsal yapan seydir
seni canli olarak kurtamak isteyenler tctarafindan katledildi.
buna yürek derler
ya sen tehditlerden korkan basarili olamaz
Alıntı | Yöneticiye raporla
KEKO
-31 #9 KEKO 12-12-2016 15:37
Sayin Bildirici !
Che Guevaranin sozudur; adalet genc bir kiza benzer, onunla olurolmaz oynadinmi sokaktaki fahiseye doner. TC adaletinin kendisi fahise oldugu icin, her seyi manupule ediyorlar. Cizrede 243 kisi bodrumda yakilarak katledirlikrken , bu fahise tc medyasi neredeydi?
Konyada, milli mac oncesi Ankarada katledilen 102 devrimci, demokrat ve Kurdun olumune bir dakika da olsa, saygi durusunda bulunmayipta aksine, isliklamalarini unutmadik.
Ruzgar eken , firtina bicer.
Her biji TAK !!
Alıntı | Yöneticiye raporla
Diyar Cevahir
-44 #8 Diyar Cevahir 11-12-2016 22:33
Sayin Bildirici oncelikle sana katildigimi ve yuregine saglik diyorum.Kurdun namusuna el uzatan resimdede goruldugu gibi bu alcak devsirmelere acimak uzulmek ne insanidir affedersin nede hayvani.Hdpnin aciklamasi vede olayi sert bir bicimde kinamasi kabul edilemez.Bir kurd olarak ve hdpye oy vermis biri olarak beni derinden sarsti hdpnin bu tirkiyeci politikalarinda n biktik artik.Bu dogru ve gerekli eylemi kinayan zerzavatlar kahrolsun
Alıntı | Yöneticiye raporla
Sipan
-52 #7 Sipan 11-12-2016 22:33
Ilahi Adaletmi dersiniz artik, ne derseniz deyin. ;Mazlum Kürd evlatlarinin ahi icin A$K Bodrum da degil AMA 14 temmuzda Ankara Gölba$i PÖH (Polis özel Harekat) Merkezinde ya$andi, Üc gün sonrada "Bikini" giydirmeye Cali$an JÖH (Jandarma özel Harekat) Marmariste TANGA giymek zorunda kalmi$ti.
Ama bu defa durum kari$ik bence; Yeni dogan PADI$AHIN kan banyosundaki Vaftiz ayinine benziyor biraz. Bu padi$ahin ilan edilme Serenorisi gibi. Yakinda sis perdesi aralanir Sahne daha net görünür.
Alıntı | Yöneticiye raporla
diren
-31 #6 diren 11-12-2016 21:15
bunlardan adam olmaz bunlar insanliktan nasibini almamis yaratiklaridir. yaptiklari gözlerimin önüne, gelince yine kötü bir laf süyleyince gercekten kalbime bir agirlik basiyor ben yine diyorum"ben insanim alcalmamam lazim yanliz; ekin van gözümün önüne geldiginde ne süyleyecegime sasiyorum;bir de tebet inan ana gözlerimin önüne geldiginde,dili m tutuluyor ya sabir diyorum asirlardan beri vahsi düsmanimiz bize rava gördügü bir sey cünkü 38 dersimde aliserin baskini kesen yine ayni düsman karktersizligin den hic bir sey kabetmemistir.. kürt ölünce iyi bilmelidirler onlar hic bir zaman rahat görmeyeceklerdi r.bilmelerinden yarar vardir..
Alıntı | Yöneticiye raporla
hidir
-43 #5 hidir 11-12-2016 20:00
hasan merci
hasan danke
hasan thank
hasan sipas
istanbuldaaskbska yasanir
insallah yakinda sarayda ask baska yasanir
türk istanbulda ask bakayasanir
Alıntı | Yöneticiye raporla
bakur
-29 #4 bakur 11-12-2016 17:40
TC ; BIRAKIN $imdi, kuruldugundan beri hicbir zaman Kürd'ün devleti olmadi.Tersini Kürtlere KAR$I büyük ve toplu katliamlar YAPTI..Türk devletinin Kürdün de devleti oldugu HÜSNÜ KURUNTU bir gercegi KAMUFLE etme CABASIDIR.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Ibrahim
-25 #3 Ibrahim 11-12-2016 15:25
ASK BESIKTASTA YASANIR!!!
Hemde korkakca siviller yanmadan!!!
Alıntı | Yöneticiye raporla
Şırnexi
-26 #2 Şırnexi 11-12-2016 14:37
O sarayı malym manada aşk yuvasına döndüğünde, sarayın yatak ve yorganlar, kapı ve pencerelerden fırlatıldığında , saray pembeleşecek! O derece yani!!!
Kürtler elbette ölen düşmanı için üzülmez! Üzülen bir Kürt benliğini, kimligini unutmuş, salak, cahil, adi biri olabilir ancak!
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It