Yorumlar   

Muhammet kocaker
-7 #16 Muhammet kocaker 13-11-2016 12:48
Çeteci cumhuriyet ezeli Kürt düşmanı olduğunu kanıtladı.Dünya nın neresinde olursa olsun tüm kürt oluşumlarına karşı savacağını ilan ediyor.Belucist an kürtlerine karşı Pakistan ı destekliyeciğin i ilan etti.Ne yazıkki hala bazı kürtler bunu göremiyor,karde şlik saçmalığına sarılıyorlar.Kü rtler dünyanın her tarafında ve kürdistan da bu çeteci cumhuriyetin hayati can damarı olan ekonomilerini ve stratejik hedeflerini hedef alıp felç etmek zorundalar.Bunu n yöntemleri çok ve basittir...Kürt ler bu çeteci ceberrut yapıdan uzak durup bundan kurtulmak zorundalar.Bu çeteci cumhuriyete askerlik yapan kürt gencler,kürt halkına en büyük kötülüğü yapmaktadırlar. .
Alıntı | Yöneticiye raporla
remo
-5 #15 remo 11-11-2016 12:30
Geçen gün Musa filimine baktım orda Hz. Musa Mısırlı Firaunlarla savaşıyor ve bir şey söylüyor
Diyorki eğer düşmanınız sizden güçlü ise göğüs göğüse savaşılmaz onların atardamarlarını keseceksin yani Ekonomisine savaş yapacaksın.
bence bu söz Kürdler içinde geçerli
Alıntı | Yöneticiye raporla
#14 Guest 10-11-2016 09:06
Bu yorum yönetici tarafından silinmiştir
agit
-7 #13 agit 08-11-2016 09:02
hdp gercek politika yapsen salatin demirtas hapiste olmamase lazemde kurdler hic bir zaman mecliste kendi diliyle yemin etmese bos tur 1921 devlet kuruldu kurdleri dusman olarak gurduler su anakadar hdp gercekleri suylesin ozgur kurdistan desin hakemder mucadele edeceyim desin halken desteyine baken tabiki yuzde yuz olur hainlerimizde var diren kurdistanien adena diren
Alıntı | Yöneticiye raporla
Chav
0 #12 Chav 08-11-2016 06:50
Yenilgi yazınızda ektedir. Yüreğinize sağlık sayın Bildirici!
Öncelikle yazınız var olan tartışmalara bir katkıdır. Hakkınızdır, hakkımızdır. 84-94 yılları halk savaşı stratejimiz vardı. Bu stratejinin aşamaları vardı. Neyse. Şimdi yeni bir hedefimiz, yeni bir strajimiz var. Peki bunun aşamaları var mı? Biz hangi aşamadayız? Halk savaşı 10 yılda denendi, sonuçlarına göre gereken yapıldı. Peki ya şimdi? Neredeyse 20 yıldır kovayla şu taşıyıp, değirmeni döndürmeye çalışıyoruz. Sonuç? Sonuç almak bir yana türk-islam faşizmi besili hale geldi. Türklerle değil kardeşlik, en masumu bile bize nasıl tecavüz edebileceğinin fantezisini kuruyor. Başka da kafın yok!
Alıntı | Yöneticiye raporla
malif imam kürt
-2 #11 malif imam kürt 07-11-2016 13:03
HDP,nin aldigi karari bir kürt olarak yerinde buldugumu belirtmek istiyorum bu karar kürt halkinin bir nebzede olsa kürt halkinin vijdanini rahatlanmaktadi r. cünkü o meclis kürt halkinin varligina karsi ve kürt inkari özerinde kulumustur.bu baglamda T:C fasist devleti zora sokacaktir. yanliz bir kürt olarak endislerimde vardir.bu gün yarin imrali sakini cikip devleti rahatlayacaktir . bu,da ne demek bensiz karar alirsin hadi meclise bvizimkiler,de arkalarina dönmeden tipis tipis meclise gideceklerdir.k ürt halki cok iyi bilince cikarmistir handeklerin kimlerin emrille kazildigini iyi bilince cikarmis durumdadir. tüm yürtsever olanaklarin kürt halkina karsi kulanildigini ve yanliz kürt sivil halkin ocaklarini söndürdügünü görmek durumundayiz..
Alıntı | Yöneticiye raporla
hidir
-3 #10 hidir 07-11-2016 10:07
hdp kürdistan önünde engel oldugu bir gercektir
hdp bir türklestirme türkiyelstirme projesi olduguda ayri bir gercek
halklar denilen ne oldugunu kimse bilmiyor
bilmedigi icin
hdp hapise tikiyorlar halklar evde cay iciyor
bakin erdogan askere karsi bile sokaga döktü

hasan köküyle hakli
ben hdp yi birak
kürde soruyorum

türk sana daha neyapsin kürd
Alıntı | Yöneticiye raporla
ozan
+1 #9 ozan 07-11-2016 01:21
pkk ne diyor boldurmeyiz, turke demokrasi getirecem diyor iyide bunun icin kurdun anasi niye ....... ,,,ve aglasin git baskasinin anasini aglatarak turke demokrasi gotur kurdun evladi ancak egemen ve bagimsiz bir Kurdistan icin sehit duser, gelmis kurdun dini inanci uzerinde bilmem turk solu bilmem sosyalizm ya kardesim bunlarin kutde karsiligi yok kurdun tek sorunu mili olmama sorunu var yeter artik birak kurdun yakasini kimin orgutusun bu artik acik secik beli kurt cocuklarini kandirip turklugun Bekasi icin harcama, pkk kurdun iradesi olsaydi gerilaya verdigi siyasi eytim seklinde beli olurdu o siyasi eytimi bilen varsa bilir pkk kurt hareketimi deyilmi,
Alıntı | Yöneticiye raporla
ozan
0 #8 ozan 07-11-2016 01:14
Kurt halki pkk yi artik iyi okumali bugun atanan kayumlari tc atamamis pkk atamis bunu boyle gormeli pkk ve tc devleti akp yi birlikde iktidara tasimadimi bu bir gercekdir pkk denokratik cevreler diyor peki niye bu demokratligini kurt ve kurdistana gostermiyor , 40 yildir pkk tc devletine hizmet etmis bugun senaryonun son perdesini ikisi oynuyor koylere kadar eski usul agalar atarlar bugunku modelide iradesi kirilmis ve satilmis kurdu atarlar evimizi bile turk yonetecek butun bunlara zemin ve firsat kazandiran pkk nin kendisidir, mili olmiyan hic bir halk dunya tarihinde basari kazanmamis bunu tersi varmi varsa biri yazsin pkk da kurdun mili olmasina karsi savasiyor 40 yildir buda pkk nin tc nin eliyle idare atigini gosteriyor, kurdun egemenliginden bas etme miliyetciligi tc gibi onumuze kafatascilik olarak sur be hey ahmak zihniyet butun dunya bugunde gecmisdede miliyetcilikle guc bulmus aksi varmi niye bu kurde yasakdir.
Alıntı | Yöneticiye raporla
ozan
+2 #7 ozan 07-11-2016 00:58
hdp eger kurdun iradesini temsil etmis olsaydi hergun kurdun anasi aglatiliyor cocuk yasli demeden katlediliyor tas ustunde tas birakilmamis , hdp serefli kurtlerin temsilcisi olsaydi o parlementotan cokdan cikardi ama iyi bilinki hdp serefli insanlarin oyuyla gelmis ama serefsizlere hizmet ederek kendi serefini tescilmemis oluyor , turkun parlementosunda n ne isin var bu saatden sonra, cunku pkk isin var diyor yoksa pkk kurdu nasil turke katletirecek yerinde yurdunda etirecek, pkk niye batiya dokunmuyor pkk nin TAK orgutu var bunlar niye kurdu bombaliyor tc nin karakolunu vur ama yontem niye budur, kurdistanda tc memuru calisamaz yasagini ilan et ve tc kurum memurlarini ortada kaldir turkun kurdistanda egemenligide bitmis olmazmi bunu yapsan asker yigar yigdikcada kayip vermis olmazmi ve nereye kadar surdurur, ama yapmiyor donup dolasip kurde bedel odetiriyor, pkk nin hedefinde tc olsaydi bir senede ekonomisini cokertirdi is biterdi.
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It