Yorumlar   

şevin
0 #2 şevin 14-09-2019 04:08
kürt halki hallen unutmadi hendek ve özyünettimin aci üyle kolay unutulmaz o gençleri handeklere sürüp sonra ismi nami duyulmamiş özyünettim uydirmalarila kürt özgürlük damarini bilinçli yok eden bey efendileri nerede kürt halkinin tokati daha çok ağir olacak yanda yanda yaptiklariniza ramen oturup kürt halkila alay edercesine gülümseyeceksin iz kürt nice acilardan geçti üyle kolay unutulmaz tüm namuslu kürt yürtsever bireyler tüm yanlişlari bir bir açiklanmalidir .hani leyla hanim sebeb olduğu ölümler karşinda vijdani rahat mi binlercesi sakat kaldi hafiza kayibina orada kendi nerede işgalci mecliste kemik yaliyor yaptiği yanliştan dolayi daha ne kadar suskun kalacak.mili kahraman leyla hanim...
Alıntı | Yöneticiye raporla
Barzan
+1 #1 Barzan 13-09-2019 16:36
Ben PKK,nin anti demokratligini, iç infazlarini ve brakuji siyasetini ele§tiren biriyim.
Ama Kùrd sava§cisini ele§tirmem.
Namerd Tùrkler zorunlu askerlikle Kùrdleri sava§a gondermesine ve zorunlu bedeli askerlik ilà yaptigi soygunculuga kar§i bu tùrden kiraliklar boyle eylem yaparmi?
Yada neden yapmazlar?
Cumaertesi annelerinin açilarini neden gormùyorlar.
Namerd Tùrkùn zorunlu askerligini yapan Kùrd yeni cumaertesi annelerimi çogaltmak istiyor?
HDP,ten istenmesi gereken Abdullah için 200 gùn vitamin haplari ilà diet yapan ama 9 Kùrd gencinin ceza-evinde idamina ve infazina sebeb Leyla Gùvenden hesab sormadir.
PKK içine intihar eylemi ta§iyan yobaz kemalist Alivilerden ve ùç kibrit çopcù yalancilarindan gercegi soylemelerine davet etmek olmali.
Isa carmihta aylayan annesine "Aglama kadin " dedigi gibi Kùrd sava§cilarida annelerine oyle mesaj yollamali.
Tùrkler zorunlu askerlikten vazgecmeli.
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It