Yorumlar   

kero
0 #4 kero 01-08-2018 09:22
siz kürtler bu mazlum madiriyet koplesinden çikmadiniz sürece mazumlar ve madurlar tarafindan iyi ürselenirsiniz baris atay isci partisine katilacak bunlar uaten toplumdan kovulmulardi bunaldan ne bekliyordunuz bunlarin geçmişleri ortadadir bunlarin hdp ne alakalari vardi.kabi önlerindeki çöp sepetlerine bakin bağimsiz kürdistan belki orada bulursunuz.sonu m ifade kero, ayitir ben keroluğumla anladisam gerisini siz düşünün..hay asil kurdo .neyse kurd namusuna düşkün.yanliz bu namusuna düşkün kürd ekin vani.görmiyor..
Alıntı | Yöneticiye raporla
serdo
0 #3 serdo 31-07-2018 20:38
Başından beri bu adam tehlikeli demiştim. Tehlike devam ediyor.Bu zat solcu falan değil,bu zat sıradan biride değil.Ne yaptığını ne söylediğini çok iyi bilen Kürtleri nereye götürmek isteği yerde belli.Umarım HDP en kısa zaman uyanır. Bu zatı kendi içinde ve dışarda engeller. HDP'nin işi zor.Kolay gelsin.
Alıntı | Yöneticiye raporla
İsimsiz
0 #2 İsimsiz 31-07-2018 18:39
Bilmiyorum ama bu açıklama bana çok yersiz geldi. Dünya alem akp nin oy çaldığını biliyor.
Alıntı | Yöneticiye raporla
celebi
+1 #1 celebi 31-07-2018 15:40
bunlarin tek kelimezine itibar etmeyin, kurdleri asof halden, ölum haline ve tam gaz asimilasyona surukluyorlar, Kurdistani cephe bu secimde destek verecegiz demeseydi bu karekterlere asla oy vermezdik ailecek. beni duyun şık ve turevleri
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It