Yorumlar   

isimsiz
0 #3 isimsiz 22-05-2018 21:06
Sagbetula Seydaoğlu)))))) )))))))) Akepe nin memleketi getirdiği hale güzel bir örnek. Ne ar kalmış, ne haya! Ne şeref kalmış ne namus! Kimi kime şikayet ediyor??? Kürtlere ihanet kapısından içeri sokulmadığı için, Kürtler e acısını haykırıyor! O kapıdan içeri girmeniz değil, o kapıya yüzünüzü dönmeniz bile ihanetiniz, alçaklığınızın resmidir!
Alıntı | Yöneticiye raporla
Delil Bircan
0 #2 Delil Bircan 22-05-2018 20:00
Sayenizden onlar dogu$tan cumhurba$kanlar imiz ve musluman.Makam ve dolar aramaya devam edin.Belki golgelerinde yer bulursunuz.
Alıntı | Yöneticiye raporla
xweif
+3 #1 xweif 22-05-2018 06:33
madem diyarbakirda halk tarafindan saadet partisinin kabul görmeyecegini biyorsan o halde neden o partiya katilmak istiyordun? bütün mesele cikardir, baktinki kuyruguna basildi aday gösterilmedin Kürdlükle hicbir ilgisi olmayan tirk partisi ile bu kezaklina Kürdlügün geldi... sen kendine tutarli geliyor musun ki halk bu davranisinda bit tutarlilik görsün?! altan tan`a gelince, daha evel saygin bir yurtsever kisi olarak görülürken simdi ise tamamen cikara, ve miletvekili koltuguna sevdali bir kisi oldugunu saadet partisine girerek yapti bundan böylede onun ve gibilerinin Kürd halki gözünde kiymeti harbiyesi olmayacaktir... cünkü sizlerin özgür bir ülke, yurtseverlik, halk icin feda anlaminda bir özünüz yok varsa yoksa cikar... bunun da yolu halka ihanete cikar...
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It