Yorumlar   

Erkan Tas
-24 #7 Erkan Tas 26-12-2016 21:12
Umarim Dilerim irili ufakli asla kardeś kavgasi birdaha duymuyacagiz gurmeyecegiz en ufak bir kavga Kurdun dunyada ayibi sayilacak ve Kurdistan dostlari ćok ćok rahatsiz olacak ve hele Kurtler gine kayip edecek ve duśman iśkalciler keyf ćatacaklar bir Kurd bireyi olarak Ricam dileyim Kavgasiz Kardeślik temelinde bagimsiz Kurdustan gelecek Kurd ćocuklara armaganiniz olsun inanirim bu dilek milyonlarin dilegidir!!. saygilar baśarilar tum Kurdistan hizmetkarlara selam!.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Brahim Sebi
-33 #6 Brahim Sebi 26-12-2016 13:11
Peki Kurdler Arasi Arbulucuk Girdigi bir Anda? ve Ulusal Kongrenin Kurdler icin.Ekmekten Sudan deha önemli Oldugu bir Dönemde? sayin Necirvan Berazani Bu gibi Beyanatlari Yapmasi.Ayniden Kiskirtici Aciklamalari yapmasi? peki Kime Hizmet eder?Neyi engelemeye Yöneliktir? kimin istegidir?Kime Hizmet eder? Kime zerar verir?Allah Etmesin yarin Kurdler kayip ederse ki Insallah Olmaz.Bunun Suclusu sayin Necirvan Berzani ve Onun anlayisi temsil eden kesimler degilmidir?Bunu her yurtsever ve vijdanli Kurde Soriyorum? ve herkes bu Gibi anlayis ve Bozguncu Yapilara karsi : net tavrini ortaya koymalidirki Bu Gibi anlayislar Bir deha kurdistanda Icimizde Boy Göstermersin ve Yok Olsun.Eger bizler beko ewanlara karsi tavrimizi Pratikte gelistirmesek? en Hepimiz onlar kadar suclu oluruz. basta kurdistani sehidlerimize gelecegimiz Ihanet etmis oluruz. Diye Düsünüyorum.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Ibrahim
-31 #5 Ibrahim 26-12-2016 02:53
Necirvan aga tcnin verdigi gazla gorusmeleri sabote etmeye calismaktadir. Bu yaptigininda Kurdler haric butun dusmanlarin isine yarayacagini maalesef herkes gordu.. Kek Mesud Necirvan agayi susturmalidir! Tirk basini tuzak bir soruyla vermis gazi agamizin da freni patlamis kamyon gibi almis gazi sonsurat duvara toslamak uzere yol almis. Allah Kurd halkini boyle cahillerin elinden kurtarsin!!!
Alıntı | Yöneticiye raporla
ari
-26 #4 ari 25-12-2016 22:41
Yorum Kürdün istedigi Kürdün gönlünden geceni yansitan bir aydin yaklasimi saygilar Mamoste.Ama Necirmanin söylemide hadini Asan bir söylemdir,ne demek BIRAKUJI halami ders almadiniz,bizle r bu halkin evlatlari kesinliknen tepkimizi ortaya koymaliyiz ama düsmanca degil yapici bir sekilde fazlasi Kürdün düsmanlarinin istedigi olur.Arti bu noktada Kürd sivil toplum örgütleri devreye girmeli bariscil tepkiler verilmeli öyle olsunki bu demecleri veren pisman olsun utansin sinsin bir daha aklina bile getiremesin.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Renas
-22 #3 Renas 25-12-2016 21:37
Dört parça Kürd halkı sadece şunu bilmeliki hiç bir zaman türk, arap ve fars,lardan dostluk kardeşlik çıkmayacağını; Bunlarla işbirliği yapanların sonu yıkım ile sonuçlanacağını unutmamalılar. Kürdistan liderleri hangi akılla birbirine düşmanlık yapıyorlarsa; anlamakta güçlük çekiyorum. Kürdistan bir olmadığı sürece türkler araplar farslar bizi istedikleri gibi kullanırlar. Biz günahıyla sevabıyla yek vücut olma zamanımız geldiği kanısındayım gerek Güney Kürdistan gerek rojava Kürdistan,ın bu kazanımları korumak için zaman kaybetmeden anlaşmaları umudu ile yeni yıla daha güçlü bir Kürdistan dileğiyle SERİ SALEVE PİROZBE
Alıntı | Yöneticiye raporla
Barzan
-25 #2 Barzan 25-12-2016 21:32
Kurd ulusunun kader bilici gok bilimcileri atalarimiz AN-NU-KAN (yenilerin) kayip yildizinin 2010 yilinda Kur ùlkesinde tekrardan §avak kartali kanatlari ùzerinde Kur ùlkesi ar§inda Sureyya yildizidan nobeti alcagini beyan etmi§lerdi.
imdi vatanimiz Kurdistanin savunma hatlarinda i§galçi yilanlari olan Tirk,Azer,Fars ve Erebin pùskùrten Kurdistan silahli kuvvetlerinin mùjdesi ulusal bahtimizin bize gùlmesi kendi topraklarimiz ùstùnde bayragimiz ve Kurdistan Cumhuriyetinin korumasinda asude bir hayatin bize mùjdelenmesidir .
Kurd ulusunun istiklàl sava§ini zafer ilà mùzaffer eden ulusumuzun Keyani Ari Kurd tahtina Kurdistan devlet taci ilà oturacak olana selam olsun.
Vatanimiz Kurdistani bize mezarlik eden namerdlerin inadina ulusumuzun fedakar ve vefali evladlari ismi Kurdistan Cumhuriyeti olan vatanda §ùkranla anilsin.
Bu bùyùk mùjde korkusundan pantolonunu islatacak i§galçi it eniklerine lanet olsun.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Barzan
-25 #1 Barzan 25-12-2016 19:20
Bu iyi ve sevindirici bir haber.Seranser Kurdistanda ulusumuzun tek bir silahli kuvvetleri olmasada,Fiili sava§ halinde olan parcada idelojik olmayan Kurdistan silahli kuvvetleri olmasi sevindirici.Bir Kurdler için demokratik devlet Kurdistan demokratik devleti olmalidir.
Her parti,orgùt,siv il kurum kendini ifade edebilmeli.
Kurd siyasetcileri çogunlugu §oven olan kemalist ve ùmmedi tirk irkci ve fitnekàr,hilebà z tirk denilen dev§irme gazetecilere dikkat etmeli.
Siyaseti fitne ve fesadlik için yapan Kurdlerimizde az deyil.
Biz Kurdlere gerekli olan demokrasidir.
Ha§imilerin 1400 yillik kaan davasi bizim kaan davamiz ve sava§ mùtefiklerimiz deyil vatanimizi i§gal eden irkcilarin ve katilerin dinidir.
Kurd ulusunun mùminligi Kurd ulusunun adil asaletine yaki§ir olmalidir.
Sogan ekmesini dahi bilmeyen bahce hirsizlari katillerle din karde§ligimiz olamaz.
Ya§ama sevinci olmayanlarla dostluk olmaz.
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It