Yorumlar   

ciyager
-32 #3 ciyager 22-06-2017 14:27
al sana yolunu sasirmis bir kurt daha !inkarci katliamci kemalistlerin yuruyusunde kurtlerin ne isi var?fasist turklerin kendi aralarindaki iktidar savasi nin aracisi kurtler niye olsun?
Alıntı | Yöneticiye raporla
Yaşar Dayanç
-34 #2 Yaşar Dayanç 22-06-2017 07:32
Bu Cengiz Taş kalkıp Gezi'deki bir ağaçı halen gündeme getiriyorsun ırkçı faşist Kürdistan'da şehirler yerle bir edildi,yüzlerce insan bodrumlarda yakıldı şövenist ırkçı kime yutuyuyorsun şimdi de kalmış yazısında adalete basediyor hukukun olmadığı yerde adaletın yoktur.Türk Aayasasının hukuk metinlerinde Kürdlerler ilgili bir hukuk madesi varmıdır.Bunu görmeyecek kadar körsün işte,hagi adaleten bas ediyorsun sen.Adelet hukukla sağlanır
Alıntı | Yöneticiye raporla
simko engizek
-36 #1 simko engizek 22-06-2017 07:21
simko der ki

mazlum kürd halkımı artık kimse kandıramaz

adalet yürüyüşü eşittir atatürk yürüyüşü,atheis t atatürkçü alevi yürüyüşü,anitka bir yürüyüşü,assimi le muhacir yürüyüşü ve sonuçta bizi ilgilendirmez.

selanik canisi ve ırkçı sistemi kuzey kürdistan da artık bir taş kazanamaz.kaldı yeşil faşizm.fakat o çok zaman ister çünkü ilk önce serxwebun olacaksın.nesil leri kendin eğiteceksin.idd ia ediyorum ki kürdün islamiyet anlayışı tırko'nun ve acem'in gazına gelmezse, barışçıldır.

rojevakurdistan sitesi de selanik ırkçı yazıları da yayınlamasın.se lanik ve rize namuslu kürdün milli düşmanıdır.

atatürk alevi (alevi türk ırkçılar ve asimile olmuş zaza ve ya kurmanç serseriler)prop agandasını namuslu kürd okumak istemiyor

insan kimliği,anadili ve dürüstlüğü ile insandır.

sılav u rez
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It