Yorumlar   

Rohat Kurdistan
-14 #6 Rohat Kurdistan 19-11-2016 08:26
Yobaz'a bir hatırlatma daha

Padişahlık koltuğuna oturmak için öz be öz kardeşlerini öldüren Türklere ne dersin onlar hangi dine mensuplardı?

Kanuni.Yavuz Selim,3.Mehmet, 1.Murat,Beyazid say say bitmez kardeş katili olmayan bir Türk padişah varmı tarihte? Yakın tarihimizde Menderesi ve arkadaşlarını, Özalı kimler katl etti? Ve bu katiller hangi dine mensuptu?
Osmanlı döneminde birbirlerinden milyonlarca "DİNDAŞ'ını" öldürenlere ne dersin peki? Ya çocuklara tecavüz edip sonra da RECM ( taşlayarak) ile öldüren katiller hangi milletlerden ve hangi dinden idiler??
Ha bu arada"müjdeler olsun türklere ve din kardeşlerine" Çobanınız pardon Allahınız Tayyip'in Orta Çağdaki dindaşlarınızın yaptıkları gibi Recmi getirmeye az kaldı "gayret ha gayret"..!! Sizi gidi çocuk tecavüzcüsü katiller sizi..Dininizde mi vardı?
Alıntı | Yöneticiye raporla
Rohat Kurdistan
-14 #5 Rohat Kurdistan 19-11-2016 02:30
3) Toparlıyorum.
Türklerin içeride dinleri vardır o da müslümanlıktır. Dışarıda ise "Gavur,Kafir"de dikleri Batı İle müttefiktirler. .! İçeride de ise batının en büyük düşmanıdırlar.. !Öyle görünürler..
"Gavur,kafir"dedikleri için Natonun Ortadoğu karakolu gibidir..
F16 ları,helikopter leri,tankları,f üzeleri hata kıçındaki donu bile batı'dan alır ve bunları da hep din kardeşlerimiz dediklerine karşı kulanır..!
Türklerin günlük söylemlerine bakın şimdi; Rusya dost,İsrail dost,batı (nato) müttefik çevresi ve birlikte yaşadıkları Kürdler düşman! Söyleyin bakim şimdi İKİ YÜZLÜ YAVUZ HIRSIZ YOBAZLAR kim dinsizmiş?!

Kürdler bu soysuzların din kardeşliğine inanmalıdırlar.
Kürdler;Batı,İsrail,Rusya ve müslüman olmayan devletlerle ilişkilerini geliştirdikleri gün Kürdlerin bu yobazlardan kurtuldukları gün olacaktır!

Yobazlar hariç bütün dünyaya,insanlı ğa selam olsun.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Rohat Kurdistan
-13 #4 Rohat Kurdistan 19-11-2016 02:05
2) Yobazların Riyakarlıkları yani iki yüzlülükleri onların dinsizliğini de aslında ele veriyor lakin koyun sürülerinin dünyadan haberi olmuyorki? Nasıl olsunki? Okumuyorlar,ara ştırmıyorlar,so rgulamıyorlar ve bu yüzden de Öğrenemiyorlar..!
Okumadan,araştırmadan,sorgulamadan vs.öğrenilmezki?!
Birde Batıya "Gavur"der "kafir vs.der ama Batının kucağından inmez;Batıdan aldıkları F16 larla kendisi gibi inanan din kardeşlerimiz dedikleri Libyayı,Suriyey i,Irakı,bombala r,Suudilerle bir olur aç sefil yaşayan garibim Yemeni bombalar..Kendi IRK'daşları olan Kafkas kökenli sapık katil sürülerini Suriyeye geçirip adı İŞİD olan aşağılıklarla birlikte köyleri basar milletin çoluğunu çocuğunu katl eder ve kadınlarına tecavüz ederler.. ( Kürdleri saymıyorum bile onlara göre Kürdler zaten hep daimi düşmandır ve Kürdlerin dinleri de yoktur !!)
Alıntı | Yöneticiye raporla
Rohat Kurdistan
-13 #3 Rohat Kurdistan 19-11-2016 01:48
Yobaz Yavuz Hırsıza Cevap:

Siz Türklerin Dini mi Var?

Güldürmeyin insanı..

Ben sayın Can Kasapoğlunun yazdığı her satıra katılıyorum ve bu münasebeple onun yerine YOBAZ'ın yorumuna cevap vermek istiyorum.

Ey yobaz sizler yanlız yobaz değilsiniz aynı zamanda sizler dinsizsiniz.Ner den biliyoruz siz dinsizsiniz ? şurdan biliyoruz;Hem bu söyleyeceklerim i bizzat sizin "dinimiz dediğiniz dininiz söylüyor size ben değil!
Ne diyor size sözde "dininiz"?
Aynı dinden insanlar biribirini öldürmezler...Öldürmeyin!
Birine ait olanı Çalmayın..
Yalan söylemeyin.
Aldatmayın..
Riya yapmayın vs.vs.
Oysaki sayın Kasapoğlunun bahs ettiği ve senin de savunduğun YOBAZLAR bütün bu adilikleri ve daha fazlasını yapıyorlar..Yap ıyorlarmı yapmıyorlarmı ? Söyle bakim.

Hele ki yaptıkları Riyakarlıklar.. ?! Anlatmakla bitmez..
Alıntı | Yöneticiye raporla
suleymani kurdi
-9 #2 suleymani kurdi 18-11-2016 14:36
dersim bizim icin direnmeyi gusterdi din nebe canbazlar rte dini sizin olsun seyit reza bizim baskumutanmezde r biz seyit rezanen intikamene almak icin ataturkun kanunlarene net karseyez yobaz ataturk kulturune asek olan yobaz bizim alevilerimizde var gurduk bir alevi cekep bu ne mustafakemal ve hazreti alinin fotografe ayne yerdeyse sope etmek lazem Mustafa kemalen kanunlareyla seyit reza idam edilmedimi mustafakemal bakarak idam edildi uyan alevi soyundayembiji kurdistan
Alıntı | Yöneticiye raporla
Yavuz
+4 #1 Yavuz 17-11-2016 16:05
Dinsizlerin özelligi...Isin e gelemedimi Müslüman insanlara gerici yakistirmasi yapar....
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It