Yorumlar   

delil
-19 #4 delil 08-03-2017 23:53
Alan Memiyan, Yazar, güzel bir amaliz yapmış fakat dikkat edersen türk sistemini anlatıyor. İşte bu sistemden Türkiye Kürdleri fazlasıyla payını almaış. Türkiye Kürdleride aynı fabrikanın ürünleri. PKK nin karmaşık anlaşılmayan ve kazanım sağlamayan kafasıda bu sistemin ürünü. Yani bu dünyalılar gibi görmüyor ve düşünmüyorlar. PKK Türke devleti kutsuyor fakat Kürde de istemiyor. Hatta Güney Kürdlerinde devlet istemiyor. O zaman çık Şengal'den arkadaş çıkta devlet iddiası olanlar bari bir şeyler yapar sen engel olma.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Alan Memiyan
-15 #3 Alan Memiyan 08-03-2017 07:46
Iyide bunlarin zihniyeti sakat, ki tamamen ayni fikirdeyim, ya bizimki? Bizimki onlarinkinden mi saglam? Bence onlarinki bir sakatsa, bizimki on kat beter. Eger öyle olmamis olsaydi bizde bunlarla o kadar kardes olma, ortak vatan heveslisi olmazdik. Üstelik bunlarin o sakat zihniyetini bile bile bu kadar hevesliyiz bunlarla kardes olmaya, bunlarla ortak vatanda yasamaya....
Alıntı | Yöneticiye raporla
helin
-19 #2 helin 08-03-2017 04:02
Bir yazi bu kadarmi irkci türkleri cok güzel tahlil eder,Noktasina kadar dogru.Cünkü bir halk degil onlar devsirmeler cetelerinde olusur,,dAIsin merkezini ve cikis yeridir.her zamanda kendine bir Efendi bulmusdur,osman li baslarsak almanya destegi,daha sonra Nato gibi,Kürtler yok etmek icin kendini dahil herseylerini satarlar.ve ayni zamanda dünyanin en yalakalarini temsil ederler.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Haman Galos
-21 #1 Haman Galos 08-03-2017 00:29
He valla bu zihniyet çok zakat. Bu irkçi fasistlerle ilgili az bile söylemişsiniz.
Selamlar
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It