Yorumlar   

mustafa
-14 #5 mustafa 01-04-2016 23:26
kürtlerin bugune kadar devletinin,dipl omasisinin olmamasinin sebebi bile pkk pes dogrusu
Alıntı | Yöneticiye raporla
Harahara
+1 #4 Harahara 31-03-2016 08:25
Sayin Dere PKK merkez yürütme Komite üyesi Bozan Tekin bütün elestirisel yaklasan Kürdleri Hain Ilan ediyor ve acik tehdit ediyor, Diyor ya yanimizda sin, yada düsman ve Hain sin. Ve diyor bizi elestiren isterse yurzdisinda olsun yaptirim ve ceza görecek. Simdi bu totaliter ve fasizan düsünceye ne diyelim ?? Gecenlerde sitz PKK avrupanin gazabina neden ugruyor diye bir makale yazmistiniz, buna ne diyelim ??? Bende bir Kürd ulusalcisi olarak Bozan Tekin diyorum , elinden geleni , ardina koyarsan dünyanin En korkak ve kaypak insani sin. Boyundan büyük laflar Editor beyefendi, kendini o kadar Emin his etmesin .
Alıntı | Yöneticiye raporla
süleyman
-9 #3 süleyman 30-03-2016 21:24
Kim demiş ki Temel haklar İdealist bir göüştür. Acaba yeni bir felsefe mi yaratacaksınız. Öyle de olsa, o sadece sizin görüşünüz olabilir. Ama bir ulusun temel hakları için idealist bir görüştür demeye ve insanları buna inandırmaya çalışmanız hiçte doğru bir yaklaşım değildir. Eğer işgalci güçleri bir gerçeklik sayıyorsanız, Kürtlerin varlığı daha da bir gerçekliktir. Yani Kürdistan da var olan temel gerçeklik Kürtlerin oradaki varlığıdır. Hatta asimile olsalar da Kürtlerin temel hakları her zaman geçerli ve vaz geçiilmez bir HAKTIR.
Alıntı | Yöneticiye raporla
xebat
+2 #2 xebat 30-03-2016 07:17
Bati dünyasinin Kuzey Kore devletine kar$i tutumu ne ise pkk ye yakla$imida odur, hatta ondan daha kötüdür, cünkü pkk Devlet olamadigi icin uluslararasi diplomasinin olanaklarini kullamamaktadir ...pkkye ve kürdlerin ba$ina bela edilen "apoculuk" hastaligi a$ilmadigi sürece bu yikim devam edecektir...kür dleri davasini tork mahkemeleri önünde savunamami$, satmi$ bir itirafcinin "dogum gününü kutlama"ya cagiran bu zihniyeti kim neden desteklesin? 20.yüzyila ait marksist Leninist örgütlerle birlik kurararak "devrime yürüdüklerini" sanan bu cagdi$i (totaliter) zihniyeti batililar gayet iyi taniyorlar, sessizlikleri biraz da bu yüzdendir...
Alıntı | Yöneticiye raporla
Miho
0 #1 Miho 30-03-2016 03:53
Yorumum yayınlanmadı nedendir bilinmez.en azından nedenini bilmek hakımız
Buna ragmen yazmaya devam.
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It