Yorumlar   

Simko Ömürcan
+5 #4 Simko Ömürcan 22-03-2017 10:55
Mazlum Kürd Halkı tek bir kişiye değil-şehidleri ne ve direniş yiğitlere sahip çıkıyor.Kimin yiğit kimin hain olduğunu Mazlum Kürd halkı çok iyi biliyor.
Ve hainleri yargılayacak ve suratına tükürecek de Halk da Kürd halkıdır.Başkas ı değil!
Kürdistan ortada!
Amed heta Hewler!
Qamışlo heta Mahabad!

Ker gibi kabul edecek Kürdistan düşmanları!
Bu gemi gümbür gümbür gidiyor-kimse durduramaz.Gün ar namus ve rumet günü.
Alıntı | Yöneticiye raporla
Ibrahim
+5 #3 Ibrahim 22-03-2017 10:41
Herkim ki ozgurluk mucadelesine atip tutuyordu iyi bir kapak oldu!!
Newroz piroz be!
Alıntı | Yöneticiye raporla
xweif
+6 #2 xweif 21-03-2017 22:07
cejna newroz piroz be! bugün yanlislikla Kürd zannettigim bir tirke newroz bayramini kutlayan mesaj yazdim. haliyle Kürdlerle "kardes" olduklari icin, anlamayip ne yazdigimi sordu. ben ise tirkde olsa o da insan diye düsündüm. newroz bayramini onun dilinde kutladim. bana cevaben sanki ona hakaret etmisim gibi "ben böyle bir bayram kutlamiyorum" dedi iste sn Kürd politikacilar gerek barzani gerek de tirkyedeki Kürd politikacilar bu sadece kücük bir örnek... bunlardan düsman olur, hain olur, vefasiz olur, ajan olur, isid olur, tecavüzcü olur ama kardes olmaz. ha onlara kardes diyorsaniz size hayirli ugurlu olsun... ben son nefesime kadar bir tirkle arapla farsla kardes olmayacagim... soylu Kürd halkini bu soysuzlarla esdeger görmeyecegim... .
Alıntı | Yöneticiye raporla
Jersus
+2 #1 Jersus 21-03-2017 21:20
Sayin Candan,
En az sizin duydugunuz kadar sevinc duydum.Soyledig iniz gibi bu kalabalik korkusuzlugun,m ucadelenin,dire ngecligin semboluydu.Ne mutlu ki ''berxwedan jiyane"yi yureklerinde hisseden milyonlar var.Ama son donemde takildigim bir yer var,hayir propagandasi neden?evet-hayi r Kurdlerin savasi degil.Birakalim onlar savassin ve dile getirsinler bunu.Evet veya hayir Kurdlerin yararina degil su an icin sadece birseylerin hizlanmasina sebep olacak bir durumdan ibaret ama sonucu degistirmeyecek.
Tesekkurler
Alıntı | Yöneticiye raporla
FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS FeedPinterest
Pin It